Mix U12

Leon • Jeppe • Mirac • Siem • Owen • Imke • Darenzo • Jop • Ogé • Anne • Kai • Kees

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Willem Mulderij
Coach: Willem Mulderij

Trainingstijden:
Maandag - 18:00 - 19:30, Sporthal 'n DIkken

#TeamPGDS
#1 Peatminers 1 6 3 78
#2 Amical,X12 1 1 2 1 23
#3 Valley Bucketeers 2 2 2 -4
#4 S.V.Z.W., 1 2 2 26
#5 Jolly Jumpers 1 2 3 -57
#6 Jugglers 4 0 3 -66

Meet the team

De spelers

#4 - Forward

Leon Schuurman

#5 - Guard

Jeppe Jacobs

#6 - Forward

Mirac Tangut

#7 - Forward

Siem van Heek

#8 - Forward

Owen Kok

#9 - Guard

Imke Eeftink

#10 - Guard

Darenzo Wind

#11 - Guard

Jop Mulderij

#12 - Forward

Ogé Güzel

#13 - Forward

Anne Mulderij

#14 - Forward

Kai Tuparia

#15 - Guard

Kees van Tongeren

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

Geen wedstrijden gevonden

Poule uitslagen

Benieuwd naar de uitslagen of het wedstrijdschema van andere teams in de poule? Bekijk de lijst hieronder en filter eventueel op team om specifieke wedstrijden en uitslagen te bekijken.

17-09-2022 - 12:15 uur

Jolly Jumpers 1

vs.

Jugglers 4

29
-
22

17-09-2022 - 13:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Peatminers 1

22
-
29

24-09-2022 - 13:00 uur

Jolly Jumpers 1

vs.

Peatminers 1

8
-
43

24-09-2022 - 14:30 uur

Jugglers 4

vs.

Amical,X12 1 1

13
-
36

24-09-2022 - 17:15 uur

S.V.Z.W., 1

vs.

Valley Bucketeers 2

40
-
43

30-09-2022 - 19:00 uur

Peatminers 1

vs.

Jugglers 4

47
-
11

01-10-2022 - 12:15 uur

Jolly Jumpers 1

vs.

S.V.Z.W., 1

14
-
43

07-10-2022 - 19:15 uur

Amical,X12 1 1

vs.

Peatminers 1

Deppenbroek

08-10-2022 - 15:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Jolly Jumpers 1

Het Ravijn

08-10-2022 - 17:15 uur

S.V.Z.W., 1

vs.

Jugglers 4

'n Dikken

14-10-2022 - 19:15 uur

Amical,X12 1 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Diekmanhal

21-10-2022 - 19:15 uur

Amical,X12 1 1

vs.

Jugglers 4

Diekmanhal

29-10-2022 - 10:30 uur

Jugglers 4

vs.

Valley Bucketeers 2

Deppenbroek

29-10-2022 - 12:15 uur

Jolly Jumpers 1

vs.

Amical,X12 1 1

Sportcomplex De Vlaskoel

29-10-2022 - 16:15 uur

Peatminers 1

vs.

S.V.Z.W., 1

De Stamper

04-11-2022 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Amical,X12 1 1

Het Ravijn

05-11-2022 - 10:30 uur

Jugglers 4

vs.

Peatminers 1

Deppenbroek

05-11-2022 - 17:15 uur

S.V.Z.W., 1

vs.

Jolly Jumpers 1

'n Dikken

11-11-2022 - 19:15 uur

Amical,X12 1 1

vs.

S.V.Z.W., 1

Diekmanhal

18-11-2022 - 19:15 uur

Amical,X12 1 1

vs.

Jolly Jumpers 1

Diekmanhal

19-11-2022 - 10:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Jugglers 4

Het Ravijn

26-11-2022 - 17:15 uur

S.V.Z.W., 1

vs.

Peatminers 1

'n Dikken

03-12-2022 - 10:30 uur

Jugglers 4

vs.

S.V.Z.W., 1

Deppenbroek

03-12-2022 - 11:15 uur

Jolly Jumpers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Sportcomplex De Vlaskoel

03-12-2022 - 16:00 uur

Peatminers 1

vs.

Amical,X12 1 1

De Stamper

09-12-2022 - 19:00 uur

Peatminers 1

vs.

Jolly Jumpers 1

De Stamper

10-12-2022 - 17:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W., 1

De Voordam

16-12-2022 - 19:00 uur

Peatminers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Stamper

17-12-2022 - 10:30 uur

Jugglers 4

vs.

Jolly Jumpers 1

Deppenbroek

17-12-2022 - 17:15 uur

S.V.Z.W., 1

vs.

Amical,X12 1 1

'n Dikken

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×