Mix U14

Peter • Job • Merith • Tamar • Leon • Nathan • Stan • Jeppe • Floris

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainers: Erwin Lensink, Dennis van den Berg
Coaches: Erwin Lensink, Jos Jacobs

Trainingstijden:
Maandag - 17:00 - 18:15, Sporthal 'n Dikken

#TeamPGDS
#1 Risne Stars 1 6 3 212
#2 Picker Reds 1 6 4 135
#3 Jugglers 4 6 4 120
#4 Isala 1 4 2 77
#5 Twente Buzzards 2 4 3 16
#6 S.V.Z.W. 1 4 5 -79
#7 Amical 2 2 3 -71
#8 Valley Bucketeers 2 2 3 -71
#9 Kikkers 1 2 4 -93
#10 Uitsmijters 4 0 5 -246

Meet the team

De spelers

#4

Peter Wu

#5

Job Lensink

#6

Merith van de Berg

#7

Tamar van den Berg

#9

Leon Schuurman

#11

Nathan Langenhof

#12

Stan Jansen

#13

Jeppe Jacobs

#14

Floris Voortman

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

DatumThuisUitUitslag
12-09-2020S.V.Z.W. X14 1Kikkers X14 134 - 60
19-09-2020The Jugglers X14 4S.V.Z.W. X14 188 - 24
26-09-2020S.V.Z.W. X14 1Amical X14 252 - 39
03-10-2020Twente Buzzards X14 2S.V.Z.W. X14 148 - 38
10-10-2020S.V.Z.W. X14 1The Valley Bucketeers X14 242 - 34
14-11-2020Uitsmijters X14 4S.V.Z.W. X14 10 - 0
21-11-2020S.V.Z.W. X14 1B.V. Isala X14 10 - 0
18-12-2020Picker Reds X14 1S.V.Z.W. X14 10 - 0
31-12-2020Risne Stars X14 1S.V.Z.W. X14 10 - 0

Poule uitslagen

Benieuwd naar de uitslagen of het wedstrijdschema van andere teams in de poule? Bekijk de lijst hieronder en filter eventueel op team om specifieke wedstrijden en uitslagen te bekijken.

12-09-2020 - 13:00 uur

Uitsmijters 4

vs.

Jugglers 4

10
-
79

12-09-2020 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Kikkers 1

34
-
60

12-09-2020 - 18:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Twente Buzzards 2

68
-
41

18-09-2020 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Uitsmijters 4

46
-
24

18-09-2020 - 19:30 uur

Picker Reds 1

vs.

Isala 1

53
-
74

19-09-2020 - 09:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Risne Stars 1

12
-
97

19-09-2020 - 16:30 uur

Jugglers 4

vs.

S.V.Z.W. 1

88
-
24

25-09-2020 - 19:30 uur

Picker Reds 1

vs.

Kikkers 1

88
-
49

26-09-2020 - 13:00 uur

Uitsmijters 4

vs.

Twente Buzzards 2

12
-
45

26-09-2020 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Amical 2

52
-
39

03-10-2020 - 09:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Uitsmijters 4

48
-
26

03-10-2020 - 13:00 uur

Twente Buzzards 2

vs.

S.V.Z.W. 1

48
-
38

03-10-2020 - 14:15 uur

Isala 1

vs.

Kikkers 1

73
-
17

03-10-2020 - 16:35 uur

Jugglers 4

vs.

Picker Reds 1

44
-
81

09-10-2020 - 19:30 uur

Picker Reds 1

vs.

Amical 2

96
-
16

10-10-2020 - 13:00 uur

Uitsmijters 4

vs.

Risne Stars 1

8
-
108

10-10-2020 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Valley Bucketeers 2

42
-
34

10-10-2020 - 17:45 uur

Kikkers 1

vs.

Jugglers 4

30
-
54

13-11-2020 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Picker Reds 1

Reggehal

14-11-2020 - 13:00 uur

Uitsmijters 4

vs.

S.V.Z.W. 1

IISPA Topsporthal

14-11-2020 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Amical 2

De Kroon

14-11-2020 - 16:15 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Jugglers 4

Hasseleres

14-11-2020 - 18:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Kikkers 1

De Voordam

21-11-2020 - 14:30 uur

Jugglers 4

vs.

Valley Bucketeers 2

Deppenbroek

21-11-2020 - 16:00 uur

Kikkers 1

vs.

Risne Stars 1

't Wooldrik

21-11-2020 - 18:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Isala 1

'n Dikken

27-11-2020 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Risne Stars 1

Diekmanhal

11-12-2020 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Jugglers 4

Reggehal

12-12-2020 - 09:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Amical 2

De Voordam

12-12-2020 - 13:00 uur

Uitsmijters 4

vs.

Picker Reds 1

IISPA Breedtesporthal

12-12-2020 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Twente Buzzards 2

De Kroon

18-12-2020 - 19:30 uur

Picker Reds 1

vs.

S.V.Z.W. 1

Pickerhal

19-12-2020 - 14:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Hasseleres

19-12-2020 - 16:00 uur

Kikkers 1

vs.

Uitsmijters 4

't Wooldrik

31-12-2020 - 13:00 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Picker Reds 1

Hasseleres

31-12-2020 - 13:00 uur

Uitsmijters 4

vs.

Isala 1

IISPA Topsporthal

31-12-2020 - 14:15 uur

Isala 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Kroon

31-12-2020 - 14:30 uur

Jugglers 4

vs.

Amical 2

Deppenbroek

31-12-2020 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Jugglers 4

De Kroon

31-12-2020 - 16:00 uur

Kikkers 1

vs.

Twente Buzzards 2

't Wooldrik

31-12-2020 - 18:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Isala 1

Reggehal

31-12-2020 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

S.V.Z.W. 1

Reggehal

31-12-2020 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Twente Buzzards 2

Diekmanhal

31-12-2020 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Kikkers 1

Diekmanhal

31-12-2020 - 19:30 uur

Picker Reds 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Pickerhal

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×