Heren 2

Daan • Rik • Timothy • Micheal • Koen • Rick • Sander • Erik • Bjorn • Joep • Jonas

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Daniel Pattiasina
Coach: Daniel Pattiasina

Trainingstijden:
Maandag - 19.30 - 21.00 uur, Sporthal 'n Dikken
Woensdag - 21.00 - 22.30 uur, Sporthal Het Noordbroek

#TeamPGDS
#1 Valley Bucketeers 2 28 16 397
#2 Vikings 1 24 15 368
#3 Amical 3 18 15 70
#4 Risne Stars 3 16 16 74
#5 Arriba 4 12 16 -126
#6 TONEGO'65 - Picker Reds 2 10 16 -166
#7 S.V.Z.W. 2 2 16 -617

Meet the team

De spelers

#4 - Guard

Daan Willems

#5 - Guard

Rik Heuten

#6 - Guard

Timothy ten Brinke

#7 - Guard

Michael Bosssink

#8 - Guard

Koen Heuten

#9 - Guard

Rick Schartman

#10 - Guard

Sander ten Dam

#11 - Center

Erik ten Dam

#12 - Forward

Bjorn Bosch

#13 - Center

Joep Baan

#15 - Center

Jonas Bemthuis

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

DatumThuisUitUitslag
12-09-2020S.V.Z.W. MSE 1S.V.Z.W. MSE 2102 - 55
26-09-2020The Valley Bucketeers MSE 2S.V.Z.W. MSE 295 - 34
10-10-2020SV Twello,(TR) MSE 1S.V.Z.W. MSE 264 - 41

Poule uitslagen

Benieuwd naar de uitslagen of het wedstrijdschema van andere teams in de poule? Bekijk de lijst hieronder en filter eventueel op team om specifieke wedstrijden en uitslagen te bekijken.

16-09-2022 - 19:00 uur

Risne Stars 3

vs.

Amical 3

50
-
49

23-09-2022 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Vikings 1

44
-
69

24-09-2022 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Valley Bucketeers 2

49
-
74

24-09-2022 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Risne Stars 3

26
-
56

01-10-2022 - 19:00 uur

Arriba 4

vs.

Amical 3

40
-
94

01-10-2022 - 19:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 2

79
-
38

01-10-2022 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

82
-
43

07-10-2022 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Risne Stars 3

45
-
44

08-10-2022 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Arriba 4

48
-
54

08-10-2022 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Vikings 1

70
-
64

29-10-2022 - 11:00 uur

Arriba 4

vs.

Valley Bucketeers 2

52
-
67

29-10-2022 - 19:45 uur

Risne Stars 3

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

54
-
46

29-10-2022 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

S.V.Z.W. 2

136
-
37

05-11-2022 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Amical 3

28
-
66

05-11-2022 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Risne Stars 3

67
-
49

05-11-2022 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

Arriba 4

72
-
49

11-11-2022 - 19:00 uur

Risne Stars 3

vs.

Vikings 1

70
-
56

11-11-2022 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

80
-
43

12-11-2022 - 18:30 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Arriba 4

35
-
59

18-11-2022 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Amical 3

79
-
42

19-11-2022 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

S.V.Z.W. 2

54
-
30

19-11-2022 - 17:00 uur

Arriba 4

vs.

Risne Stars 3

39
-
53

26-11-2022 - 15:00 uur

Arriba 4

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

48
-
51

26-11-2022 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

Valley Bucketeers 2

88
-
70

02-12-2022 - 19:00 uur

Risne Stars 3

vs.

Valley Bucketeers 2

29
-
73

03-12-2022 - 21:00 uur

Arriba 4

vs.

Vikings 1

37
-
57

10-12-2022 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

55
-
44

10-12-2022 - 20:45 uur

Risne Stars 3

vs.

Arriba 4

43
-
39

17-12-2022 - 15:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Arriba 4

93
-
54

17-12-2022 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Risne Stars 3

31
-
19

17-12-2022 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Vikings 1

50
-
87

06-01-2023 - 20:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Amical 3

77
-
57

20-01-2023 - 19:00 uur

Risne Stars 3

vs.

S.V.Z.W. 2

94
-
18

20-01-2023 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

90
-
46

21-01-2023 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

Amical 3

72
-
42

27-01-2023 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Arriba 4

39
-
36

28-01-2023 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Vikings 1

48
-
75

28-01-2023 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Valley Bucketeers 2

37
-
108

04-02-2023 - 13:00 uur

Arriba 4

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

43
-
35

11-02-2023 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Risne Stars 3

57
-
53

11-02-2023 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Vikings 1

42
-
83

11-02-2023 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Arriba 4

49
-
33

24-02-2023 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

S.V.Z.W. 2

79
-
37

03-03-2023 - 19:00 uur

Risne Stars 3

vs.

Valley Bucketeers 2

36
-
52

03-03-2023 - 19:15 uur

Amical 3

vs.

S.V.Z.W. 2

55
-
31

04-03-2023 - 21:00 uur

Arriba 4

vs.

Vikings 1

53
-
51

11-03-2023 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Amical 3

46
-
56

11-03-2023 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Arriba 4

31
-
53

11-03-2023 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

Risne Stars 3

55
-
53

17-03-2023 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Valley Bucketeers 2

62
-
59

18-03-2023 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

48
-
80

18-03-2023 - 19:00 uur

Risne Stars 3

vs.

Arriba 4

36
-
39

24-03-2023 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

TONEGO'65 - Picker Reds 2

89
-
63

24-03-2023 - 20:45 uur

Risne Stars 3

vs.

S.V.Z.W. 2

62
-
35

25-03-2023 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

Amical 3

95
-
66

31-03-2023 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Arriba 4

Diekmanhal

01-04-2023 - 16:00 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Vikings 1

De Els

01-04-2023 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Valley Bucketeers 2

'n Dikken

14-04-2023 - 19:30 uur

TONEGO'65 - Picker Reds 2

vs.

Amical 3

De Els

15-04-2023 - 20:00 uur

Vikings 1

vs.

Risne Stars 3

De Kamp

15-04-2023 - 21:00 uur

Arriba 4

vs.

S.V.Z.W. 2

UT Sporthal A/1

22-04-2023 - 18:30 uur

Risne Stars 3

vs.

Amical 3

Reggehal

22-04-2023 - 19:30 uur

Vikings 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Kamp

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×