Heren 2

Bjorn • Jouke • Damon • Rik • Bjorn • Jelmer • Sander • Koen • Rob • Jasper

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Vacant
Coach: Vacant

Trainingstijden:
Maandag - 18.15 - 19.30 uur, Sporthal 'n Dikken

#TeamPGDS
#1Valley Bucketeers 24269
#2Risne Stars 24231
#3Olstars 14233
#4S.V.Z.W. 12184
#5Isala 2229
#6S.V.Z.W. 222-69
#7Arriba 3000
#8TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 101-1
#9Amical 302-46
#10Amical 402-56
#11Twente Buzzards 302-54

Meet the team

De spelers

  • Heren 2 #4 - Forward

    Bjorn Bosch

    Heren 2 #5 - Center

    Jouke Pepping

  • Heren 2 #6 - Guard

    Damon Teunissen

    Heren 2 #7 - Forward

    Rik Heuten

  • Heren 2 #8 - Guard

    Bjorn Linneman

    Heren 2 #9 - Center

    Jelmer Pepping

  • Heren 2 #10 - Forward

    Sander Kiewiet

    Heren 2 #11 - Guard

    Koen Heuten

  • Heren 2 #12 - Center

    Rob Verhoeven

    Heren 2 #14 - Center

    Jasper Grob

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

13-09-2019 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

Isala 2

40
-
66

14-09-2019 - 16:00 uur

Twente Buzzards 3

vs.

Valley Bucketeers 2

29
-
68

14-09-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 2

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

63
-
62

14-09-2019 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

S.V.Z.W. 2

116
-
32

14-09-2019 - 17:15 uur

Olstars 1

vs.

Amical 3

82
-
66

20-09-2019 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Amical 4

82
-
52

20-09-2019 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Risne Stars 2

52
-
82

21-09-2019 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Twente Buzzards 3

57
-
42

21-09-2019 - 18:00 uur

Isala 2

vs.

Olstars 1

45
-
62

28-09-2019 - 17:00 uur

Arriba 3

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

UT Sporthal A/1

28-09-2019 - 17:45 uur

Twente Buzzards 3

vs.

S.V.Z.W. 1

Hasseleres

28-09-2019 - 19:00 uur

Risne Stars 2

vs.

Isala 2

Reggehal

28-09-2019 - 17:30 uur

Olstars 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Hooiberg

04-10-2019 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Arriba 3

Diekmanhal

05-10-2019 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

'n Dikken

05-10-2019 - 14:15 uur

Twente Buzzards 3

vs.

Amical 4

Hasseleres

05-10-2019 - 18:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Risne Stars 2

Het Ravijn

05-10-2019 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Olstars 1

'n Dikken

11-10-2019 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

S.V.Z.W. 1

Diekmanhal

11-10-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 2

vs.

S.V.Z.W. 2

Reggehal

11-10-2019 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Amical 3

De Els

12-10-2019 - 17:30 uur

Olstars 1

vs.

Twente Buzzards 3

De Hooiberg

12-10-2019 - 17:00 uur

Arriba 3

vs.

Isala 2

UT Sporthal A/1

18-10-2019 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

S.V.Z.W. 2

Diekmanhal

26-10-2019 - 21:00 uur

Arriba 3

vs.

S.V.Z.W. 1

UT Sporthal A/1

01-11-2019 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

Olstars 1

Diekmanhal

02-11-2019 - 19:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Arriba 3

De Voordam

02-11-2019 - 14:15 uur

Twente Buzzards 3

vs.

Risne Stars 2

Hasseleres

02-11-2019 - 18:00 uur

Isala 2

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

De Kroon

02-11-2019 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Amical 3

'n Dikken

08-11-2019 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Els

08-11-2019 - 20:00 uur

Risne Stars 2

vs.

Amical 4

Reggehal

08-11-2019 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Isala 2

Diekmanhal

09-11-2019 - 16:15 uur

Olstars 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Hooiberg

09-11-2019 - 17:00 uur

Arriba 3

vs.

S.V.Z.W. 2

UT Sporthal A/1

16-11-2019 - 17:15 uur

Olstars 1

vs.

Risne Stars 2

De Hooiberg

16-11-2019 - 16:00 uur

Twente Buzzards 3

vs.

Arriba 3

Hasseleres

16-11-2019 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

'n Dikken

16-11-2019 - 20:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Amical 3

Het Ravijn

16-11-2019 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Isala 2

'n Dikken

22-11-2019 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

S.V.Z.W. 2

Diekmanhal

22-11-2019 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Twente Buzzards 3

De Els

23-11-2019 - 19:00 uur

Risne Stars 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Reggehal

23-11-2019 - 21:00 uur

Arriba 3

vs.

Amical 4

UT Sporthal A/1

29-11-2019 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Arriba 3

De Els

06-12-2019 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

Diekmanhal

07-12-2019 - 16:00 uur

Twente Buzzards 3

vs.

Amical 3

Hasseleres

07-12-2019 - 17:45 uur

Olstars 1

vs.

Arriba 3

De Hooiberg

07-12-2019 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Valley Bucketeers 2

'n Dikken

07-12-2019 - 18:45 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Isala 2

'n Dikken

11-12-2019 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Amical 4

Diekmanhal

13-12-2019 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Olstars 1

De Els

14-12-2019 - 18:00 uur

Isala 2

vs.

Twente Buzzards 3

De Kroon

14-12-2019 - 17:00 uur

Arriba 3

vs.

Risne Stars 2

UT Sporthal B/2

14-12-2019 - 20:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 2

Het Ravijn

21-12-2019 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Twente Buzzards 3

'n Dikken

10-01-2020 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Twente Buzzards 3

Het Ravijn

10-01-2020 - 19:15 uur

Amical 3

vs.

Olstars 1

Diekmanhal

10-01-2020 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Risne Stars 2

De Els

11-01-2020 - 16:00 uur

Isala 2

vs.

Amical 4

De Kroon

11-01-2020 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

S.V.Z.W. 1

'n Dikken

17-01-2020 - 20:45 uur

Risne Stars 2

vs.

Amical 3

Reggehal

17-01-2020 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

Valley Bucketeers 2

Diekmanhal

18-01-2020 - 16:00 uur

Twente Buzzards 3

vs.

S.V.Z.W. 2

Hasseleres

18-01-2020 - 17:15 uur

Olstars 1

vs.

Isala 2

De Hooiberg

24-01-2020 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Olstars 1

Het Ravijn

25-01-2020 - 16:00 uur

Isala 2

vs.

Risne Stars 2

De Kroon

31-01-2020 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

Twente Buzzards 3

Diekmanhal

31-01-2020 - 20:45 uur

Risne Stars 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Reggehal

31-01-2020 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Els

01-02-2020 - 15:00 uur

Olstars 1

vs.

S.V.Z.W. 2

De Hooiberg

01-02-2020 - 17:00 uur

Arriba 3

vs.

Amical 3

UT Sporthal A/1

07-02-2020 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

Diekmanhal

08-02-2020 - 18:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Amical 4

'n Dikken

08-02-2020 - 14:15 uur

Twente Buzzards 3

vs.

Olstars 1

Hasseleres

08-02-2020 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Risne Stars 2

'n Dikken

08-02-2020 - 20:00 uur

Isala 2

vs.

Arriba 3

De Kroon

14-02-2020 - 20:45 uur

Risne Stars 2

vs.

Twente Buzzards 3

Reggehal

14-02-2020 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Isala 2

De Els

14-02-2020 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

S.V.Z.W. 1

Diekmanhal

21-02-2020 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

Amical 3

Diekmanhal

22-02-2020 - 18:00 uur

Isala 2

vs.

S.V.Z.W. 1

De Kroon

28-02-2020 - 21:00 uur

Arriba 3

vs.

Valley Bucketeers 2

UT Sporthal A/1

29-02-2020 - 15:30 uur

Olstars 1

vs.

Amical 4

De Hooiberg

06-03-2020 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

Het Ravijn

06-03-2020 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

Risne Stars 2

Diekmanhal

07-03-2020 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Olstars 1

'n Dikken

07-03-2020 - 18:45 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Arriba 3

'n Dikken

07-03-2020 - 16:00 uur

Isala 2

vs.

Amical 3

De Kroon

13-03-2020 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

S.V.Z.W. 2

De Els

13-03-2020 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Valley Bucketeers 2

Diekmanhal

14-03-2020 - 19:00 uur

Risne Stars 2

vs.

Olstars 1

Reggehal

14-03-2020 - 21:00 uur

Arriba 3

vs.

Twente Buzzards 3

UT Sporthal A/1

20-03-2020 - 21:00 uur

Amical 4

vs.

Arriba 3

Diekmanhal

20-03-2020 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Isala 2

Het Ravijn

21-03-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Risne Stars 2

'n Dikken

21-03-2020 - 18:00 uur

Twente Buzzards 3

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

Hasseleres

21-03-2020 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Amical 3

'n Dikken

27-03-2020 - 21:00 uur

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

vs.

Amical 4

De Els

27-03-2020 - 21:00 uur

Amical 3

vs.

Twente Buzzards 3

Diekmanhal

28-03-2020 - 21:00 uur

Arriba 3

vs.

Olstars 1

UT Sporthal A/1

28-03-2020 - 20:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Het Ravijn

28-03-2020 - 16:00 uur

Isala 2

vs.

S.V.Z.W. 2

De Kroon

03-04-2020 - 20:45 uur

Risne Stars 2

vs.

Arriba 3

Reggehal

04-04-2020 - 16:45 uur

Olstars 1

vs.

TONEGO'65 / Picker Reds MSE1 1

De Hooiberg

04-04-2020 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Valley Bucketeers 2

'n Dikken

04-04-2020 - 16:00 uur

Twente Buzzards 3

vs.

Isala 2

Hasseleres

11-04-2020 - 20:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Amical 4

'n Dikken

18-04-2020 - 14:15 uur

Isala 2

vs.

Valley Bucketeers 2

De Kroon

18-04-2020 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Arriba 3

'n Dikken

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×