Heren 1

Daniel • Benjamin • Chris • Timo • Sander • Laurens • Sander • Steven • Mathijs

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainers: Kevin Grevink, Benjamin Pattiasina
Coaches: Kevin Grevink, Benjamin Pattiasina
Competitie: Herensenioren afdeling 2e klasse E (OHS2E)

Trainingstijden:
Maandag - 19.30 - 21.00 uur, Sporthal 'n Dikken
Donderdag - 18.15 - 19.30 uur, Sporthal Het Noordbroek

#TeamPGDS
#1Isala 12012196
#2Twente Buzzards 21811173
#3WSV 21610110
#4Uitsmijters 2151159
#5Jugglers 3101165
#6TONEGO '65 1810-21
#7Valley Bucketeers 2810-77
#8S.V.Z.W. 1810-87
#9Peatminers 1711-73
#10Arriba 2611-72
#11Amical 2211-273

Meet the team

De spelers

  • Heren 1 #4 - Center

    Daniel Pattiasina

    Benjamin Pattiasina #5 - Forward

    Benjamin Pattiasina

  • Heren 1 #7 - Center

    Chris Ketelaar

    Timo Spackler #9 - Guard

    Timo Spackler

  • Sander Kiewiet #10 - Forward

    Sander Kiewiet

    Laurens Veen #11 - Center

    Laurens Veen

  • Sander ten Dam #12 - Guard

    Sander ten Dam

    Steven Aalvink #14 - Forward

    Steven Aalvink

  • Mathijs Nieuwerth #15 - Forward

    Mathijs Nieuwerth

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

15-09-2017 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Uitsmijters 2

45
-
74

15-09-2017 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Twente Buzzards 2

64
-
72

16-09-2017 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Isala 1

52
-
98

16-09-2017 - 18:00 uur

WSV 2

vs.

Arriba 2

71
-
34

16-09-2017 - 14:30 uur

Jugglers 3

vs.

TONEGO '65 1

0
-
20

23-09-2017 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Amical 2

95
-
35

23-09-2017 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Jugglers 3

77
-
68

23-09-2017 - 20:15 uur

Peatminers 1

vs.

WSV 2

59
-
70

23-09-2017 - 21:15 uur

Arriba 2

vs.

Valley Bucketeers 2

67
-
60

23-09-2017 - 18:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

S.V.Z.W. 1

79
-
50

29-09-2017 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Arriba 2

47
-
69

29-09-2017 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Isala 1

65
-
60

30-09-2017 - 20:50 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Twente Buzzards 2

58
-
62

30-09-2017 - 18:30 uur

Jugglers 3

vs.

Uitsmijters 2

49
-
51

30-09-2017 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Peatminers 1

96
-
81

07-10-2017 - 21:15 uur

Arriba 2

vs.

S.V.Z.W. 1

40
-
49

07-10-2017 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Jugglers 3

56
-
47

07-10-2017 - 18:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

TONEGO '65 1

59
-
41

07-10-2017 - 14:00 uur

WSV 2

vs.

Valley Bucketeers 2

WSV Sporthal

07-10-2017 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

Amical 2

75
-
52

14-10-2017 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Peatminers 1

66
-
60

27-10-2017 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Twente Buzzards 2

58
-
60

27-10-2017 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

WSV 2

52
-
79

28-10-2017 - 20:30 uur

Jugglers 3

vs.

Arriba 2

70
-
59

28-10-2017 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Peatminers 1

87
-
81

28-10-2017 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Uitsmijters 2

71
-
48

03-11-2017 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Amical 2

82
-
62

04-11-2017 - 21:15 uur

Arriba 2

vs.

TONEGO '65 1

52
-
58

04-11-2017 - 14:00 uur

WSV 2

vs.

S.V.Z.W. 1

68
-
63

04-11-2017 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Isala 1

67
-
70

04-11-2017 - 20:30 uur

Peatminers 1

vs.

Jugglers 3

55
-
54

10-11-2017 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Peatminers 1

47
-
51

11-11-2017 - 14:30 uur

Jugglers 3

vs.

WSV 2

54
-
31

11-11-2017 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Arriba 2

62
-
44

11-11-2017 - 16:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

Twente Buzzards 2

75
-
66

11-11-2017 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Valley Bucketeers 2

53
-
60

17-11-2017 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

S.V.Z.W. 1

47
-
55

17-11-2017 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Jugglers 3

65
-
101

18-11-2017 - 18:30 uur

Peatminers 1

vs.

Isala 1

57
-
71

18-11-2017 - 14:00 uur

WSV 2

vs.

TONEGO '65 1

63
-
45

18-11-2017 - 21:15 uur

Arriba 2

vs.

Uitsmijters 2

43
-
47

01-12-2017 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Valley Bucketeers 2

64
-
47

02-12-2017 - 16:30 uur

Jugglers 3

vs.

Amical 2

89
-
63

02-12-2017 - 18:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

Peatminers 1

52
-
52

02-12-2017 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

WSV 2

68
-
72

02-12-2017 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Arriba 2

56
-
50

08-12-2017 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

TONEGO '65 1

61
-
56

09-12-2017 - 14:00 uur

WSV 2

vs.

Uitsmijters 2

59
-
41

09-12-2017 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Isala 1

78
-
92

09-12-2017 - 19:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Jugglers 3

85
-
73

09-12-2017 - 18:30 uur

Peatminers 1

vs.

Twente Buzzards 2

43
-
72

15-12-2017 - 20:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

WSV 2

67
-
50

16-12-2017 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Amical 2

104
-
63

16-12-2017 - 18:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

Valley Bucketeers 2

54
-
67

16-12-2017 - 21:15 uur

Arriba 2

vs.

Peatminers 1

60
-
40

12-01-2018 - 20:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Jugglers 3

51
-
73

13-01-2018 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

S.V.Z.W. 1

96
-
65

13-01-2018 - 19:15 uur

Arriba 2

vs.

WSV 2

53
-
83

13-01-2018 - 16:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Valley Bucketeers 2

90
-
40

13-01-2018 - 14:15 uur

Uitsmijters 2

vs.

Amical 2

68
-
46

19-01-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Arriba 2

Het Ravijn

19-01-2018 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Twente Buzzards 2

Diekmanhal

20-01-2018 - 12:00 uur

WSV 2

vs.

Peatminers 1

WSV Sporthal

20-01-2018 - 14:30 uur

Jugglers 3

vs.

Isala 1

Deppenbroek

20-01-2018 - 17:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Uitsmijters 2

'n Dikken

27-01-2018 - 15:15 uur

Peatminers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Stamper

27-01-2018 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Hasseleres

27-01-2018 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

TONEGO '65 1

De Kroon

27-01-2018 - 21:00 uur

Arriba 2

vs.

Amical 2

UT Sporthal A/1

27-01-2018 - 16:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

Jugglers 3

IISPA Breedtesporthal

02-02-2018 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Uitsmijters 2

De Els

02-02-2018 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Peatminers 1

Diekmanhal

03-02-2018 - 17:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Arriba 2

'n Dikken

03-02-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

WSV 2

Het Ravijn

03-02-2018 - 18:30 uur

Jugglers 3

vs.

Twente Buzzards 2

Deppenbroek

10-02-2018 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Twente Buzzards 2

De Kroon

17-02-2018 - 16:00 uur

WSV 2

vs.

Amical 2

WSV Sporthal

17-02-2018 - 21:15 uur

Arriba 2

vs.

Jugglers 3

UT Sporthal A/1

17-02-2018 - 18:30 uur

Peatminers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Stamper

17-02-2018 - 20:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

TONEGO '65 1

Hasseleres

24-02-2018 - 19:00 uur

Peatminers 1

vs.

Arriba 2

De Stamper

09-03-2018 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Diekmanhal

09-03-2018 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Arriba 2

De Els

10-03-2018 - 17:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

WSV 2

'n Dikken

10-03-2018 - 14:30 uur

Jugglers 3

vs.

Peatminers 1

Deppenbroek

16-03-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Het Ravijn

17-03-2018 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Uitsmijters 2

Hasseleres

17-03-2018 - 19:15 uur

Peatminers 1

vs.

TONEGO '65 1

De Stamper

17-03-2018 - 14:00 uur

WSV 2

vs.

Jugglers 3

WSV Sporthal

17-03-2018 - 21:15 uur

Arriba 2

vs.

Isala 1

UT Sporthal A/1

23-03-2018 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

WSV 2

De Els

24-03-2018 - 14:30 uur

Jugglers 3

vs.

Valley Bucketeers 2

Deppenbroek

24-03-2018 - 18:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

Arriba 2

IISPA Breedtesporthal

24-03-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Amical 2

'n Dikken

06-04-2018 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Uitsmijters 2

De Stamper

06-04-2018 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Jugglers 3

Diekmanhal

07-04-2018 - 19:00 uur

Arriba 2

vs.

Twente Buzzards 2

UT Sporthal A/1

07-04-2018 - 12:00 uur

WSV 2

vs.

Isala 1

WSV Sporthal

07-04-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

TONEGO '65 1

De Voordam

13-04-2018 - 21:00 uur

TONEGO '65 1

vs.

Amical 2

De Els

14-04-2018 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Peatminers 1

Hasseleres

14-04-2018 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Kroon

14-04-2018 - 18:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

WSV 2

IISPA Breedtesporthal

14-04-2018 - 14:30 uur

Jugglers 3

vs.

S.V.Z.W. 1

Deppenbroek

20-04-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Uitsmijters 2

Het Ravijn

20-04-2018 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Isala 1

Diekmanhal

21-04-2018 - 14:00 uur

WSV 2

vs.

Twente Buzzards 2

WSV Sporthal

21-04-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

TONEGO '65 1

'n Dikken

28-04-2018 - 18:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

Isala 1

IISPA Breedtesporthal

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×