Heren 1

Daniel • Maciek • Sedrak • Niek • Koen • Thomas • Rick • Tom • Sander • Rik • Steven • Bjorn

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Vacant
Coach: Vacant
Competitie: Herensenioren afdeling 2e klasse E (OHS2E)

Trainingstijden:
Maandag - 19.30 - 21.00 uur, Sporthal 'n Dikken
Donderdag - 18.15 - 19.30 uur, Sporthal Het Noordbroek

#TeamPGDS
#1 Arriba 2 0 0 0
#2 Twente Buzzards 2 0 0 0
#3 Isala 1 0 0 0
#4 Jugglers 2 0 0 0
#5 Kikkers 1 0 0 0
#6 Peatminers 1 0 0 0
#7 Picker Reds 1 0 0 0
#8 Risne Stars 1 0 0 0
#9 S.V.Z.W. 1 0 0 0
#10 Uitsmijters 2 0 0 0
#11 Valley Bucketeers 2 0 0 0

Meet the team

De spelers

  • Heren 1 #4 - Center

    Daniel Pattiasina

    Heren 1 #5 - Forward

    Maciek Kalkowski

  • Heren 1 #6 - Guard

    Sedrak Suleimanjan

    Heren 1 #7 - Center

    Niek Tiehuis

  • Heren 1 #8 - Forward

    Koen Heuten

    Heren 1 #9 - Guard

    Thomas Mol

  • Heren 1 #10 - Forward

    Rick Schartman

    Heren 1 #11 - Center

    Tom Lensink

  • Heren 1 #12 - Guard

    Sander ten Dam

    Heren 1 #13 - Guard

    Rik Heuten

  • Steven Aalvink #14 - Forward

    Steven Aalvink

    Bjorn Bosch #15 - Forward

    Bjorn Bosch

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

15-09-2018 - 08:30 uur

Arriba 2

vs.

Peatminers 1

UT Houten zaal

15-09-2018 - 16:30 uur

Uitsmijters 2

vs.

Kikkers 1

IISPA Breedtesporthal

15-09-2018 - 11:45 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Isala 1

Hasseleres

15-09-2018 - 11:45 uur

Picker Reds 1

vs.

S.V.Z.W. 1

Pickerhal

15-09-2018 - 13:15 uur

Jugglers 2

vs.

Risne Stars 1

Deppenbroek

22-09-2018 - 11:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Picker Reds 1

Reggehal

22-09-2018 - 13:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Jugglers 2

Het Ravijn

22-09-2018 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Twente Buzzards 2

'n Dikken

22-09-2018 - 12:15 uur

Isala 1

vs.

Uitsmijters 2

De Kroon

22-09-2018 - 13:30 uur

Kikkers 1

vs.

Arriba 2

't Wooldrik

29-09-2018 - 13:15 uur

Jugglers 2

vs.

Peatminers 1

Deppenbroek

29-09-2018 - 10:15 uur

Kikkers 1

vs.

Isala 1

't Wooldrik

29-09-2018 - 11:45 uur

Picker Reds 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Pickerhal

29-09-2018 - 15:30 uur

Uitsmijters 2

vs.

S.V.Z.W. 1

IISPA Breedtesporthal

29-09-2018 - 12:00 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Risne Stars 1

Hasseleres

05-10-2018 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Picker Reds 1

De Stamper

06-10-2018 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Kikkers 1

'n Dikken

06-10-2018 - 08:30 uur

Arriba 2

vs.

Isala 1

UT Houten zaal

06-10-2018 - 13:15 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Twente Buzzards 2

Het Ravijn

06-10-2018 - 11:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Uitsmijters 2

Reggehal

13-10-2018 - 13:15 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Peatminers 1

Hasseleres

13-10-2018 - 15:30 uur

Uitsmijters 2

vs.

Valley Bucketeers 2

IISPA Breedtesporthal

13-10-2018 - 12:15 uur

Isala 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Kroon

13-10-2018 - 13:30 uur

Kikkers 1

vs.

Risne Stars 1

't Wooldrik

13-10-2018 - 11:30 uur

Jugglers 2

vs.

Arriba 2

Deppenbroek

03-11-2018 - 13:30 uur

Jugglers 2

vs.

Picker Reds 1

Deppenbroek

03-11-2018 - 11:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Kikkers 1

Het Ravijn

03-11-2018 - 10:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Isala 1

Reggehal

03-11-2018 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

Uitsmijters 2

De Stamper

03-11-2018 - 08:30 uur

Arriba 2

vs.

S.V.Z.W. 1

UT Houten zaal

10-11-2018 - 13:15 uur

Kikkers 1

vs.

Peatminers 1

't Wooldrik

10-11-2018 - 13:15 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Jugglers 2

Hasseleres

10-11-2018 - 12:15 uur

Isala 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Kroon

10-11-2018 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Risne Stars 1

'n Dikken

10-11-2018 - 10:00 uur

Picker Reds 1

vs.

Arriba 2

Pickerhal

24-11-2018 - 14:00 uur

Peatminers 1

vs.

Isala 1

De Stamper

24-11-2018 - 11:45 uur

Picker Reds 1

vs.

Twente Buzzards 2

Pickerhal

24-11-2018 - 13:15 uur

Jugglers 2

vs.

Uitsmijters 2

Deppenbroek

24-11-2018 - 11:45 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Het Ravijn

24-11-2018 - 08:30 uur

Arriba 2

vs.

Risne Stars 1

UT Houten zaal

01-12-2018 - 15:15 uur

Uitsmijters 2

vs.

Picker Reds 1

IISPA Breedtesporthal

01-12-2018 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Peatminers 1

'n Dikken

01-12-2018 - 15:00 uur

Kikkers 1

vs.

Jugglers 2

't Wooldrik

01-12-2018 - 13:15 uur

Risne Stars 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Reggehal

01-12-2018 - 13:15 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Arriba 2

Hasseleres

08-12-2018 - 10:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Kikkers 1

Pickerhal

08-12-2018 - 12:00 uur

Jugglers 2

vs.

Isala 1

Deppenbroek

08-12-2018 - 08:30 uur

Arriba 2

vs.

Valley Bucketeers 2

UT Houten zaal

08-12-2018 - 13:15 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Uitsmijters 2

Hasseleres

08-12-2018 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

Risne Stars 1

De Stamper

15-12-2018 - 10:45 uur

Isala 1

vs.

Picker Reds 1

De Kroon

15-12-2018 - 13:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Peatminers 1

Het Ravijn

15-12-2018 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Jugglers 2

'n Dikken

15-12-2018 - 14:45 uur

Kikkers 1

vs.

Twente Buzzards 2

't Wooldrik

15-12-2018 - 11:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Arriba 2

IISPA Breedtesporthal

11-01-2019 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Arriba 2

De Stamper

12-01-2019 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Picker Reds 1

'n Dikken

12-01-2019 - 10:15 uur

Risne Stars 1

vs.

Jugglers 2

Reggehal

12-01-2019 - 12:00 uur

Isala 1

vs.

Twente Buzzards 2

De Kroon

12-01-2019 - 13:15 uur

Kikkers 1

vs.

Uitsmijters 2

't Wooldrik

19-01-2019 - 08:30 uur

Arriba 2

vs.

Kikkers 1

UT Houten zaal

19-01-2019 - 15:30 uur

Uitsmijters 2

vs.

Isala 1

IISPA Breedtesporthal

19-01-2019 - 13:00 uur

Jugglers 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Deppenbroek

19-01-2019 - 12:00 uur

Twente Buzzards 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Hasseleres

19-01-2019 - 11:45 uur

Picker Reds 1

vs.

Risne Stars 1

Pickerhal

26-01-2019 - 13:15 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Picker Reds 1

Het Ravijn

26-01-2019 - 12:15 uur

Isala 1

vs.

Kikkers 1

De Kroon

26-01-2019 - 14:45 uur

Peatminers 1

vs.

Jugglers 2

De Stamper

26-01-2019 - 11:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Twente Buzzards 2

Reggehal

26-01-2019 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Uitsmijters 2

'n Dikken

02-02-2019 - 11:45 uur

Picker Reds 1

vs.

Peatminers 1

Pickerhal

02-02-2019 - 11:45 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Hasseleres

02-02-2019 - 12:00 uur

Kikkers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

't Wooldrik

02-02-2019 - 13:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Risne Stars 1

IISPA Breedtesporthal

02-02-2019 - 10:45 uur

Isala 1

vs.

Arriba 2

De Kroon

08-02-2019 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Twente Buzzards 2

De Stamper

09-02-2019 - 11:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Kikkers 1

Reggehal

09-02-2019 - 10:15 uur

Arriba 2

vs.

Jugglers 2

UT Houten zaal

09-02-2019 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Isala 1

'n Dikken

09-02-2019 - 12:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Uitsmijters 2

Het Ravijn

09-03-2019 - 15:30 uur

Uitsmijters 2

vs.

Peatminers 1

IISPA Breedtesporthal

09-03-2019 - 11:45 uur

Picker Reds 1

vs.

Jugglers 2

Pickerhal

09-03-2019 - 15:00 uur

Kikkers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

't Wooldrik

09-03-2019 - 12:15 uur

Isala 1

vs.

Risne Stars 1

De Kroon

09-03-2019 - 10:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Arriba 2

'n Dikken

16-03-2019 - 10:15 uur

Arriba 2

vs.

Picker Reds 1

UT Houten zaal

16-03-2019 - 19:30 uur

Peatminers 1

vs.

Kikkers 1

De Stamper

16-03-2019 - 10:15 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Isala 1

Het Ravijn

16-03-2019 - 12:00 uur

Jugglers 2

vs.

Twente Buzzards 2

Deppenbroek

16-03-2019 - 10:15 uur

Risne Stars 1

vs.

S.V.Z.W. 1

Reggehal

23-03-2019 - 13:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Picker Reds 1

Hasseleres

23-03-2019 - 12:15 uur

Isala 1

vs.

Peatminers 1

De Kroon

23-03-2019 - 13:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Jugglers 2

IISPA Breedtesporthal

23-03-2019 - 08:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Valley Bucketeers 2

'n Dikken

23-03-2019 - 11:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Arriba 2

Reggehal

30-03-2019 - 11:45 uur

Jugglers 2

vs.

Kikkers 1

Deppenbroek

30-03-2019 - 08:30 uur

Arriba 2

vs.

Twente Buzzards 2

UT Houten zaal

30-03-2019 - 11:45 uur

Picker Reds 1

vs.

Uitsmijters 2

Pickerhal

30-03-2019 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Stamper

30-03-2019 - 11:45 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Risne Stars 1

Het Ravijn

06-04-2019 - 15:00 uur

Kikkers 1

vs.

Picker Reds 1

't Wooldrik

06-04-2019 - 11:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Peatminers 1

Reggehal

06-04-2019 - 12:15 uur

Isala 1

vs.

Jugglers 2

De Kroon

06-04-2019 - 10:00 uur

Uitsmijters 2

vs.

Twente Buzzards 2

IISPA Breedtesporthal

06-04-2019 - 12:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Arriba 2

Het Ravijn

13-04-2019 - 11:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Kikkers 1

Hasseleres

13-04-2019 - 10:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Isala 1

Pickerhal

13-04-2019 - 19:30 uur

Peatminers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Stamper

13-04-2019 - 10:15 uur

Arriba 2

vs.

Uitsmijters 2

UT Houten zaal

13-04-2019 - 11:45 uur

Jugglers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Deppenbroek

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×