Heren 1

Daniel • Maciek • Sedrak • Niek • Koen • Thomas • Rick • Tom • Sander • Rik • Steven • Bjorn

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Rob Verhoeven
Coach: Rob Verhoeven

Trainingstijden:
Maandag - 19.30 - 21.00 uur, Sporthal 'n Dikken
Donderdag - 18.15 - 19.30 uur, Sporthal Het Noordbroek

#TeamPGDS
#1Jugglers 212688
#2Kikkers 1105174
#3Isala 1107156
#4Uitsmijters 28691
#5Peatminers 1645
#6Picker Reds 16540
#7Twente Buzzards 265-3
#8Arriba 22514
#9Risne Stars 126-112
#10Valley Bucketeers 206-261
#11S.V.Z.W. 107-192

Meet the team

De spelers

  • Heren 1 #4 - Center

    Daniel Pattiasina

    Heren 1 #5 - Forward

    Maciek Kalkowski

  • Heren 1 #6 - Guard

    Sedrak Suleimanjan

    Heren 1 #7 - Center

    Niek Tiehuis

  • Heren 1 #8 - Forward

    Koen Heuten

    Heren 1 #9 - Guard

    Thomas Mol

  • Heren 1 #10 - Forward

    Rick Schartman

    Heren 1 #11 - Center

    Tom Lensink

  • Heren 1 #12 - Guard

    Sander ten Dam

    Heren 1 #13 - Guard

    Rik Heuten

  • Steven Aalvink #14 - Forward

    Steven Aalvink

    Bjorn Bosch #15 - Forward

    Bjorn Bosch

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

14-09-2018 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

S.V.Z.W. 1

103
-
75

15-09-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Kikkers 1

52
-
63

15-09-2018 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Isala 1

47
-
58

15-09-2018 - 16:30 uur

Jugglers 2

vs.

Risne Stars 1

70
-
57

21-09-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Jugglers 2

61
-
81

22-09-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Twente Buzzards 2

56
-
75

22-09-2018 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Uitsmijters 2

68
-
78

28-09-2018 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Valley Bucketeers 2

84
-
61

29-09-2018 - 16:30 uur

Jugglers 2

vs.

Peatminers 1

60
-
45

29-09-2018 - 17:00 uur

Kikkers 1

vs.

Isala 1

80
-
67

29-09-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

S.V.Z.W. 1

62
-
42

29-09-2018 - 16:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Risne Stars 1

43
-
38

05-10-2018 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Picker Reds 1

66
-
55

05-10-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Twente Buzzards 2

55
-
69

05-10-2018 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Uitsmijters 2

41
-
61

06-10-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Kikkers 1

50
-
89

06-10-2018 - 21:00 uur

Arriba 2

vs.

Isala 1

46
-
51

13-10-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Valley Bucketeers 2

100
-
45

13-10-2018 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

S.V.Z.W. 1

81
-
45

13-10-2018 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

Risne Stars 1

116
-
62

13-10-2018 - 16:30 uur

Jugglers 2

vs.

Arriba 2

64
-
61

20-10-2018 - 17:00 uur

Arriba 2

vs.

Peatminers 1

54
-
60

02-11-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Kikkers 1

53
-
110

03-11-2018 - 14:30 uur

Jugglers 2

vs.

Picker Reds 1

77
-
70

03-11-2018 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Isala 1

58
-
93

03-11-2018 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

Uitsmijters 2

58
-
55

03-11-2018 - 19:00 uur

Arriba 2

vs.

S.V.Z.W. 1

78
-
43

09-11-2018 - 20:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Jugglers 2

31
-
61

09-11-2018 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Arriba 2

76
-
69

10-11-2018 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Valley Bucketeers 2

138
-
46

10-11-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Risne Stars 1

67
-
82

23-11-2018 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Twente Buzzards 2

Pickerhal

23-11-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Het Ravijn

24-11-2018 - 14:00 uur

Peatminers 1

vs.

Isala 1

De Stamper

24-11-2018 - 14:30 uur

Jugglers 2

vs.

Uitsmijters 2

Deppenbroek

24-11-2018 - 21:00 uur

Arriba 2

vs.

Risne Stars 1

UT Sporthal A/1

01-12-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Picker Reds 1

IISPA Breedtesporthal

01-12-2018 - 18:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Peatminers 1

'n Dikken

01-12-2018 - 17:30 uur

Kikkers 1

vs.

Jugglers 2

't Wooldrik

01-12-2018 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Reggehal

01-12-2018 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Arriba 2

Hasseleres

07-12-2018 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Kikkers 1

Pickerhal

08-12-2018 - 14:30 uur

Jugglers 2

vs.

Isala 1

Deppenbroek

08-12-2018 - 19:00 uur

Arriba 2

vs.

Valley Bucketeers 2

UT Sporthal B/2

08-12-2018 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Uitsmijters 2

Hasseleres

08-12-2018 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

Risne Stars 1

De Stamper

14-12-2018 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Peatminers 1

Het Ravijn

15-12-2018 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Picker Reds 1

De Kroon

15-12-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Jugglers 2

'n Dikken

15-12-2018 - 16:15 uur

Kikkers 1

vs.

Twente Buzzards 2

't Wooldrik

15-12-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Arriba 2

IISPA Breedtesporthal

31-12-2018 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Picker Reds 1

Reggehal

05-01-2019 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

't Wooldrik

11-01-2019 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Arriba 2

De Stamper

12-01-2019 - 18:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Picker Reds 1

'n Dikken

12-01-2019 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Jugglers 2

Reggehal

12-01-2019 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Twente Buzzards 2

De Kroon

12-01-2019 - 17:30 uur

Kikkers 1

vs.

Uitsmijters 2

't Wooldrik

18-01-2019 - 21:00 uur

Arriba 2

vs.

Kikkers 1

UT Houten zaal

18-01-2019 - 20:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Hasseleres

18-01-2019 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Risne Stars 1

Pickerhal

19-01-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Isala 1

IISPA Breedtesporthal

19-01-2019 - 14:30 uur

Jugglers 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Deppenbroek

26-01-2019 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Picker Reds 1

Het Ravijn

26-01-2019 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Kikkers 1

De Kroon

26-01-2019 - 14:45 uur

Peatminers 1

vs.

Jugglers 2

De Stamper

26-01-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Twente Buzzards 2

De Stroekeld

01-02-2019 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Peatminers 1

Pickerhal

01-02-2019 - 20:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Hasseleres

02-02-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Risne Stars 1

IISPA Breedtesporthal

02-02-2019 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Arriba 2

De Kroon

08-02-2019 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Twente Buzzards 2

De Stamper

09-02-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Kikkers 1

Reggehal

09-02-2019 - 17:00 uur

Arriba 2

vs.

Jugglers 2

UT Sporthal A/1

09-02-2019 - 18:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Isala 1

'n Dikken

09-02-2019 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Uitsmijters 2

Het Ravijn

16-02-2019 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Peatminers 1

De Kroon

02-03-2019 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

Peatminers 1

't Wooldrik

02-03-2019 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Uitsmijters 2

'n Dikken

09-03-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Peatminers 1

IISPA Breedtesporthal

09-03-2019 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

't Wooldrik

09-03-2019 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Risne Stars 1

De Kroon

09-03-2019 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Arriba 2

'n Dikken

10-03-2019 - 14:30 uur

Picker Reds 1

vs.

Jugglers 2

Pickerhal

15-03-2019 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Isala 1

Het Ravijn

15-03-2019 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

S.V.Z.W. 1

Reggehal

16-03-2019 - 21:00 uur

Arriba 2

vs.

Picker Reds 1

UT Sporthal A/1

16-03-2019 - 19:30 uur

Peatminers 1

vs.

Kikkers 1

De Stamper

16-03-2019 - 14:30 uur

Jugglers 2

vs.

Twente Buzzards 2

Deppenbroek

23-03-2019 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Picker Reds 1

Hasseleres

23-03-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Jugglers 2

IISPA Breedtesporthal

23-03-2019 - 18:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Valley Bucketeers 2

'n Dikken

23-03-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Arriba 2

Reggehal

29-03-2019 - 21:00 uur

Arriba 2

vs.

Twente Buzzards 2

UT Sporthal B/2

29-03-2019 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Uitsmijters 2

Pickerhal

29-03-2019 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Risne Stars 1

Het Ravijn

30-03-2019 - 16:30 uur

Jugglers 2

vs.

Kikkers 1

Deppenbroek

30-03-2019 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Stamper

05-04-2019 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Arriba 2

Het Ravijn

06-04-2019 - 18:45 uur

Kikkers 1

vs.

Picker Reds 1

't Wooldrik

06-04-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Peatminers 1

Reggehal

06-04-2019 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Jugglers 2

De Kroon

06-04-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Twente Buzzards 2

IISPA Breedtesporthal

12-04-2019 - 21:15 uur

Picker Reds 1

vs.

Isala 1

Pickerhal

13-04-2019 - 18:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Kikkers 1

Hasseleres

13-04-2019 - 19:30 uur

Peatminers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

De Stamper

13-04-2019 - 19:00 uur

Arriba 2

vs.

Uitsmijters 2

UT Sporthal A/1

13-04-2019 - 14:30 uur

Jugglers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Deppenbroek

20-04-2019 - 08:00 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Peatminers 1

Hasseleres

20-04-2019 - 17:45 uur

Kikkers 1

vs.

Arriba 2

't Wooldrik

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×