Alle teams

Wedstrijdschema

Datum Tijd Thuis Uit Sporthal
13-02-2021 18:15 SVZW MSE 2 Olstars MSE 1 'n Dikken
13-02-2021 20:15 SVZW VSE 1 Arriba VSE 2 'n Dikken
13-02-2021 21:00 Arriba MSE 3 SVZW MSE 1 UT Sporthal A/1
20-02-2021 17:00 SVZW MSE 2 SV Twello MSE 1 'n Dikken
20-02-2021 19:00 SVZW VSE 1 V.U.A.S. VSE 1 'n Dikken
26-02-2021 21:00 Amical MSE 3 SVZW MSE 2 Diekmanhal
06-03-2021 18:00 WSV VSE 1 SVZW VSE 1 WSV Sporthal
06-03-2021 19:15 SVZW MSE 1 Valley Bucketeers MSE 2 'n Dikken
06-03-2021 21:15 SVZW MSE 2 Twente Buzzards MSE 3 'n Dikken
13-03-2021 14:30 Olstars MSE 1 SVZW MSE 1 De Hooiberg
13-03-2021 17:15 SVZW MSE 2 Isala MSE 2 'n Dikken
20-03-2021 16:00 Jolly Jumpers VSE 3 SVZW VSE 1 Sportcomplex De Vlaskoel
20-03-2021 19:00 BV Second Dribble MSE 1 SVZW MSE 2 De Kamp
26-03-2021 21:00 Amical MSE 3 SVZW MSE 1 Diekmanhal
03-04-2021 17:00 SVZW MSE 2 Amical MSE 4 'n Dikken
03-04-2021 19:00 SVZW MSE 1 SV Twello MSE 1 'n Dikken
10-04-2021 17:15 SVZW MSE 1 Twente Buzzards MSE 3 'n Dikken
10-04-2021 19:15 SVZW VSE 1 SV Twello/ Isala VSE 1 'n Dikken
10-04-2021 20:45 Risne Stars MSE 2 SVZW MSE 2 Reggehal
17-04-2021 20:15 SVZW MSE 1 BV Second Dribble MSE 1 'n Dikken
23-04-2021 19:00 Landstede Basketbal ZAC VSE 2 SVZW VSE 1 Topsporthal Centre Court
10-05-2021 19:00 SVZW MSE 2 SVZW MSE 1 'n Dikken
15-05-2021 15:00 Arriba MSE 3 SVZW MSE 2 UT Sporthal A/1
21-05-2021 21:00 Amical MSE 4 SVZW MSE 1 Diekmanhal
22-05-2021 13:15 SVZW MSE 2 Valley Bucketeers MSE 2 'n Dikken
22-05-2021 21:00 Valley Bucketeers VSE 2 SVZW VSE 1 Het Ravijn
29-05-2021 14:30 Olstars MSE 1 SVZW MSE 2 De Hooiberg
29-05-2021 18:00 SVZW MSE 1 Risne Stars MSE 2 De Zomp
04-06-2021 19:30 Risne Stars VSE 1 SVZW VSE 1 Reggehal
05-06-2021 18:00 Isala MSE 2 SVZW MSE 1 De Kroon
19-06-2021 19:00 Valley Bucketeers MSE 2 SVZW MSE 1 Het Ravijn
30-06-2021 14:30 Twente Buzzards MSE 3 SVZW MSE 2 Hasseleres
30-06-2021 14:45 SV Twello MSE 1 SVZW MSE 1 Sporthal Zuiderlaan
30-06-2021 15:00 Arriba VSE 2 SVZW VSE 1 UT Sporthal A/1
30-06-2021 16:00 SV Twello/ Isala VSE 1 SVZW VSE 1 De Kroon
30-06-2021 17:15 SVZW MSE 1 Arriba MSE 3 'n Dikken
30-06-2021 17:15 SVZW MSE 1 Olstars MSE 1 'n Dikken
30-06-2021 17:15 SVZW MSE 2 Arriba MSE 3 'n Dikken
30-06-2021 17:15 SVZW MSE 1 Amical MSE 3 'n Dikken
30-06-2021 18:00 Isala MSE 2 SVZW MSE 2 De Kroon
30-06-2021 18:15 SVZW MSE 2 BV Second Dribble MSE 1 'n Dikken
30-06-2021 18:30 Twente Buzzards MSE 3 SVZW MSE 1 Hasseleres
30-06-2021 19:15 SVZW VSE 1 WSV VSE 1 'n Dikken
30-06-2021 19:15 SVZW MSE 2 Risne Stars MSE 2 'n Dikken
30-06-2021 19:15 SVZW MSE 2 Amical MSE 3 'n Dikken
30-06-2021 20:15 SVZW VSE 1 Jolly Jumpers VSE 3 'n Dikken
30-06-2021 21:00 Amical MSE 4 SVZW MSE 2 Diekmanhal
Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×