Alle teams

Wedstrijdschema

DatumTijdThuisUitSporthal
14-09-201908:30Amical X12 1SVZW X12 1Diekmanhal
14-09-201917:15SVZW MSE 1SVZW MSE 2'n Dikken
14-09-201917:15SVZW M16 1Peatminers M16 1'n Dikken
14-09-201919:15SVZW VSE 1Peatminers VSE 1'n Dikken
21-09-201908:30Arriba MSE 3SVZW MSE 1UT Houten zaal
21-09-201908:30Risne Stars X12 2SVZW X12 1Reggehal
21-09-201914:30Twente Buzzards M16 1SVZW M16 1Hasseleres
21-09-201917:15SVZW VSE 1Risne Stars VSE 1'n Dikken
21-09-201919:15SVZW MSE 2Twente Buzzards MSE 3'n Dikken
28-09-201908:30SVZW M16 1WSV M16 1'n Dikken
28-09-201908:30Amical MSE 4SVZW MSE 2Diekmanhal
28-09-201908:30SVZW X12 1Isala X12 1'n Dikken
28-09-201913:45Twente Buzzards MSE 3SVZW MSE 1Hasseleres
28-09-201916:15Jolly Jumpers VSE 3SVZW VSE 1Sportcomplex De Vlaskoel
04-10-201920:45Peatminers VSE 1SVZW VSE 1De Stamper
05-10-201917:15SVZW X12 1Amical X12 1'n Dikken
05-10-201917:15SVZW MSE 1Tonego'65 / Picker Reds MSE1 MSE 1'n Dikken
05-10-201919:15SVZW M16 1Jugglers M16 2'n Dikken
05-10-201919:15SVZW MSE 2Olstars MSE 1'n Dikken
12-10-201908:30SVZW VSE 1B.V Isala / S.V. Twello VSE 1'n Dikken
12-10-201908:30Amical MSE 4SVZW MSE 1Diekmanhal
12-10-201910:15Uitsmijters X12 2SVZW X12 1IISPA Breedtesporthal
12-10-201910:15Risne Stars MSE 2SVZW MSE 2Reggehal
12-10-201918:00Valley Bucketeers M16 1SVZW M16 1Het Ravijn
02-11-201910:15WSV M16 1SVZW M16 1WSV Sporthal
02-11-201913:45Kikkers VSE 1SVZW VSE 1't Wooldrik
02-11-201917:15SVZW MSE 1Amical MSE 3'n Dikken
02-11-201917:15SVZW X12 1Valley Bucketeers X12 2'n Dikken
09-11-201908:30Olstars MSE 1SVZW MSE 1De Hooiberg
09-11-201908:30SVZW VSE 1Twente Buzzards VSE 2'n Dikken
09-11-201908:30Twente Buzzards X12 3SVZW X12 1Hasseleres
09-11-201910:15Arriba MSE 3SVZW MSE 2UT Houten zaal
16-11-201908:30Amical VSE 2SVZW VSE 1Diekmanhal
16-11-201917:15SVZW MSE 2Tonego'65 / Picker Reds MSE1 MSE 1'n Dikken
16-11-201917:15SVZW X12 1Jugglers X12 3'n Dikken
16-11-201919:15SVZW M16 1Valley Bucketeers M16 1'n Dikken
16-11-201919:15SVZW MSE 1Isala MSE 2'n Dikken
23-11-201908:30Amical MSE 3SVZW MSE 2Diekmanhal
23-11-201908:30SVZW VSE 1Kikkers VSE 1'n Dikken
23-11-201910:15Risne Stars MSE 2SVZW MSE 1Reggehal
23-11-201913:45Jugglers M16 2SVZW M16 1Deppenbroek
23-11-201916:00Valley Bucketeers X12 2SVZW X12 1Het Ravijn
07-12-201908:30Amical VSE 2SVZW VSE 1Diekmanhal
07-12-201918:45SVZW X12 1Jugglers X12 3'n Dikken
07-12-201918:45SVZW MSE 2Isala MSE 2'n Dikken
07-12-201920:45SVZW M16 1Twente Buzzards M16 1'n Dikken
07-12-201920:45SVZW MSE 1Valley Bucketeers MSE 2'n Dikken
14-12-201908:30SVZW X12 1Uitsmijters X12 2'n Dikken
14-12-201911:30B.V Isala / S.V. Twello VSE 1SVZW VSE 1De Kroon
14-12-201912:30Peatminers M16 1SVZW M16 1De Stamper
14-12-201920:30Valley Bucketeers MSE 2SVZW MSE 2Het Ravijn
11-01-202017:00Valley Bucketeers M16 1SVZW M16 1Het Ravijn
11-01-202017:15SVZW MSE 2SVZW MSE 1'n Dikken
18-01-202008:30SVZW M16 1Twente Buzzards M16 1'n Dikken
18-01-202008:30SVZW X12 1Risne Stars X12 2'n Dikken
18-01-202010:15SVZW MSE 1Arriba MSE 3'n Dikken
18-01-202010:15Risne Stars VSE 1SVZW VSE 1Reggehal
18-01-202012:00Twente Buzzards MSE 3SVZW MSE 2Hasseleres
25-01-202008:00Isala X12 1SVZW X12 1De Kroon
25-01-202008:30WSV M16 1SVZW M16 1WSV Sporthal
25-01-202008:30SVZW VSE 1Jolly Jumpers VSE 3'n Dikken
25-01-202008:30SVZW MSE 2Amical MSE 4'n Dikken
25-01-202010:15SVZW MSE 1Twente Buzzards MSE 3'n Dikken
01-02-202008:30SVZW VSE 1Peatminers VSE 1'n Dikken
01-02-202008:30Amical X12 1SVZW X12 1Diekmanhal
01-02-202010:15Olstars MSE 1SVZW MSE 2De Hooiberg
01-02-202010:15Tonego'65 / Picker Reds MSE1 MSE 1SVZW MSE 1De Els
08-02-202011:30B.V Isala / S.V. Twello VSE 1SVZW VSE 1De Kroon
08-02-202014:30Peatminers M16 1SVZW M16 1De Stamper
08-02-202018:45SVZW MSE 1Amical MSE 4'n Dikken
08-02-202018:45SVZW X12 1Uitsmijters X12 2'n Dikken
08-02-202020:45SVZW MSE 2Risne Stars MSE 2'n Dikken
15-02-202008:30Amical MSE 3SVZW MSE 1Diekmanhal
15-02-202008:30SVZW VSE 1Kikkers VSE 1'n Dikken
15-02-202013:45Jugglers M16 2SVZW M16 1Deppenbroek
15-02-202016:00Valley Bucketeers X12 2SVZW X12 1Het Ravijn
07-03-202010:15Twente Buzzards VSE 2SVZW VSE 1Hasseleres
07-03-202018:45SVZW MSE 2Arriba MSE 3'n Dikken
07-03-202018:45SVZW X12 1Twente Buzzards X12 3'n Dikken
07-03-202020:45SVZW M16 1Valley Bucketeers M16 1'n Dikken
07-03-202020:45SVZW MSE 1Olstars MSE 1'n Dikken
14-03-202008:30Jugglers X12 3SVZW X12 1Deppenbroek
14-03-202008:30SVZW M16 1WSV M16 1'n Dikken
14-03-202008:30SVZW VSE 1Amical VSE 2'n Dikken
14-03-202010:15Tonego'65 / Picker Reds MSE1 MSE 1SVZW MSE 2De Els
14-03-202013:15Isala MSE 2SVZW MSE 1De Kroon
21-03-202010:15Risne Stars VSE 1SVZW VSE 1Reggehal
21-03-202017:15SVZW X12 1Risne Stars X12 2'n Dikken
21-03-202017:15SVZW MSE 2Amical MSE 3'n Dikken
21-03-202019:15SVZW MSE 1Risne Stars MSE 2'n Dikken
21-03-202019:15SVZW M16 1Jugglers M16 2'n Dikken
28-03-202008:00Isala X12 1SVZW X12 1De Kroon
28-03-202008:30SVZW VSE 1Jolly Jumpers VSE 3'n Dikken
28-03-202008:30Twente Buzzards M16 1SVZW M16 1Hasseleres
28-03-202013:15Isala MSE 2SVZW MSE 2De Kroon
28-03-202020:00Valley Bucketeers MSE 2SVZW MSE 1Het Ravijn
04-04-202012:00Twente Buzzards VSE 2SVZW VSE 1Hasseleres
04-04-202017:15SVZW MSE 2Valley Bucketeers MSE 2'n Dikken
04-04-202017:15SVZW X12 1Twente Buzzards X12 3'n Dikken
04-04-202019:15SVZW M16 1Peatminers M16 1'n Dikken

Overige activiteiten

Clubagenda

DatumTijdActiviteitLocatie
08-01-201819:00Algemene ledenvergadering't Anker Wierden
01-11-201719:00BestuursvergaderingHet Noordbroek
21-01-201814:00Wedstrijd Landstede BasketbalLandstede Zwolle
06-12-201719:00BestuursvergaderingHet Noordbroek
06-12-201719:00BestuursvergaderingHet Noordbroek
03-01-201819:00BestuursvergaderingHet Noordbroek
07-02-201819:00BestuursvergaderingHet Noordbroek
07-03-201819:00BestuursvergaderingHet Noordbroek
Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×