Jongens U18

Luuk • Rick • Jarno • Quinten • Quinn • Niels • Daan • Yang Zhong

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Daniel Aardoom
Coach: Daniel Aardoom

Trainingstijden:
Maandag - 18.15 - 19.30 uur, Sporthal 'n Dikken

#TeamPGDS
#1 Valley Bucketeers 1 10 5 379
#2 Twente Buzzards 2 10 5 215
#3 Peatminers 1 8 4 109
#4 Kikkers 1 4 3 104
#5 S.V.Z.W. 1 2 3 -82
#6 Risne Stars 1 2 4 -155
#7 Isala 1 2 5 -74
#8 Jugglers 1 0 3 -70
#9 Uitsmijters 1 0 3 -196
#10 Valley Bucketeers 2 0 3 -230

Meet the team

De spelers

#4

Luuk Bekhuis

#5

Rick Keijl

#6

Jarno Schuttevaar

#7

Quinten Timmer

#8

Quinn Vellheuer

#9

Niels Westerik

#10

Daan Willems

#11

Yang Zhong Wu

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

DatumThuisUitUitslag
26-09-2020S.V.Z.W. M18 1The Valley Bucketeers M18 132 - 93
03-10-2020Twente Buzzards M18 2S.V.Z.W. M18 165 - 34
10-10-2020S.V.Z.W. M18 1Risne Stars M18 151 - 41
14-11-2020S.V.Z.W. M18 1The Jugglers M18 10 - 0
20-11-2020The Valley Bucketeers X18 2S.V.Z.W. M18 10 - 0
12-12-2020S.V.Z.W. M18 1Kikkers M18 10 - 0
18-12-2020Peatminers M18 1S.V.Z.W. M18 10 - 0
31-12-2020Uitsmijters M18 1S.V.Z.W. M18 10 - 0
31-12-2020S.V.Z.W. M18 1B.V. Isala M18 10 - 0

Poule uitslagen

Benieuwd naar de uitslagen of het wedstrijdschema van andere teams in de poule? Bekijk de lijst hieronder en filter eventueel op team om specifieke wedstrijden en uitslagen te bekijken.

11-09-2020 - 20:30 uur

Risne Stars 1

vs.

Valley Bucketeers 1

26
-
106

12-09-2020 - 14:30 uur

Jugglers 1

vs.

Peatminers 1

40
-
67

12-09-2020 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Twente Buzzards 2

33
-
70

12-09-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Kikkers 1

28
-
114

18-09-2020 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

99
-
39

19-09-2020 - 16:30 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Risne Stars 1

118
-
36

19-09-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 1

vs.

Uitsmijters 1

132
-
16

19-09-2020 - 19:30 uur

Kikkers 1

vs.

Isala 1

60
-
35

26-09-2020 - 15:00 uur

Uitsmijters 1

vs.

Twente Buzzards 2

35
-
95

26-09-2020 - 17:45 uur

Kikkers 1

vs.

Peatminers 1

41
-
48

26-09-2020 - 18:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Isala 1

52
-
35

26-09-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Valley Bucketeers 1

32
-
93

03-10-2020 - 15:00 uur

Twente Buzzards 2

vs.

S.V.Z.W. 1

65
-
34

03-10-2020 - 16:00 uur

Isala 1

vs.

Peatminers 1

35
-
50

03-10-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 1

vs.

Jugglers 1

75
-
37

10-10-2020 - 14:30 uur

Jugglers 1

vs.

Twente Buzzards 2

43
-
48

10-10-2020 - 15:00 uur

Uitsmijters 1

vs.

Isala 1

35
-
55

10-10-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Valley Bucketeers 1

20
-
104

10-10-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Risne Stars 1

51
-
41

14-11-2020 - 14:30 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Jugglers 1

Deppenbroek

14-11-2020 - 18:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Kikkers 1

Reggehal

14-11-2020 - 18:15 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Peatminers 1

Hasseleres

15-11-2020 - 17:00 uur

Uitsmijters 1

vs.

Valley Bucketeers 2

IISPA Breedtesporthal

20-11-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Het Ravijn

21-11-2020 - 15:45 uur

Peatminers 1

vs.

Risne Stars 1

De Stamper

21-11-2020 - 17:45 uur

Kikkers 1

vs.

Uitsmijters 1

't Wooldrik

21-11-2020 - 18:30 uur

Jugglers 1

vs.

Isala 1

Deppenbroek

11-12-2020 - 20:00 uur

Uitsmijters 1

vs.

Peatminers 1

IISPA Breedtesporthal

12-12-2020 - 14:30 uur

Jugglers 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Deppenbroek

12-12-2020 - 18:00 uur

Isala 1

vs.

Valley Bucketeers 1

De Kroon

12-12-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Kikkers 1

'n Dikken

18-12-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Isala 1

Het Ravijn

18-12-2020 - 19:00 uur

Peatminers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Stamper

19-12-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 1

vs.

Twente Buzzards 2

Het Ravijn

19-12-2020 - 19:30 uur

Kikkers 1

vs.

Jugglers 1

't Wooldrik

31-12-2020 - 15:00 uur

Uitsmijters 1

vs.

S.V.Z.W. 1

IISPA Breedtesporthal

31-12-2020 - 16:30 uur

Jugglers 1

vs.

Uitsmijters 1

Deppenbroek

31-12-2020 - 17:00 uur

Twente Buzzards 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Hasseleres

31-12-2020 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 1

vs.

Kikkers 1

Het Ravijn

31-12-2020 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Risne Stars 1

Het Ravijn

31-12-2020 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Uitsmijters 1

Reggehal

31-12-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Isala 1

'n Dikken

31-12-2020 - 19:30 uur

Kikkers 1

vs.

Twente Buzzards 2

't Wooldrik

31-12-2020 - 19:45 uur

Peatminers 1

vs.

Valley Bucketeers 1

De Stamper

31-12-2020 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Jugglers 1

Reggehal

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×