Dames 1

Linda • Ruth • Tamara • Dominique • Ellis • Nashara • Evelien • José • Anoek • Mieke • Astrid

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Niek Tiehuis
Coach: Niek Tiehuis

Trainingstijden:
Woensdag - 21.00 - 22.30 uur, Sporthal Het Noordbroek

#TeamPGDS
#1Uitsmijters 23618610
#2Arriba 13218515
#3Kikkers 12418165
#4Landstede Basketbal ZAC 22418181
#5S.V.Z.W. 116175
#6Peatminers 11618-90
#7SV Twello 11017-154
#8S.V.Z.W. 21018-370
#9Amical 2617-365
#10Risne Stars 1217-497

Meet the team

De spelers

  • Linda Stegeman #5 - Forward

    Linda Stegeman

    Ruth Manusama #6 - Guard

    Ruth Manusama

  • Dames 1 #7 - Forward

    Tamara Tijms

    Dominique Heuten #9 - Forward

    Dominique Heuten

  • Dames 1 #10 - Center

    Ellis Huiskes

    Nashara Patty #11 - Forward

    Nashara Patty

  • Evelien Korblet #13 - Center

    Evelien Korblet

    Dames 1 #14 - Center

    José Perik

  • Dames 1 #15 - Center

    Anoek Pattiasina

    Dames 1 #bank - Guard/Forward

    Mieke ten Dam

  • Dames 1 #bank - Forward

    Astrid Mulders

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

15-09-2018 - 14:45 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

Peatminers 1

59
-
19

15-09-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Kikkers 1

54
-
34

21-09-2018 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

32
-
51

22-09-2018 - 19:15 uur

Peatminers 1

vs.

SV Twello 1

52
-
36

29-09-2018 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

29
-
43

29-09-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Peatminers 1

44
-
38

29-09-2018 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Arriba 1

39
-
49

29-09-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Amical 2

87
-
19

06-10-2018 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

S.V.Z.W. 2

66
-
14

06-10-2018 - 16:30 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

Kikkers 1

42
-
27

06-10-2018 - 17:00 uur

Arriba 1

vs.

Uitsmijters 2

34
-
63

06-10-2018 - 20:00 uur

Peatminers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

48
-
35

13-10-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

32
-
51

13-10-2018 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

SV Twello 1

57
-
47

13-10-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Peatminers 1

98
-
14

19-10-2018 - 20:45 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

Risne Stars 1

47
-
23

20-10-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Amical 2

29
-
66

27-10-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

S.V.Z.W. 1

26
-
50

27-10-2018 - 13:00 uur

SV Twello 1

vs.

Arriba 1

42
-
45

02-11-2018 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Kikkers 1

25
-
60

03-11-2018 - 21:00 uur

Arriba 1

vs.

Risne Stars 1

68
-
22

03-11-2018 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

Uitsmijters 2

29
-
60

09-11-2018 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Peatminers 1

40
-
65

10-11-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

S.V.Z.W. 2

60
-
24

10-11-2018 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

53
-
61

16-11-2018 - 19:30 uur

Risne Stars 1

vs.

Amical 2

26
-
35

23-11-2018 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Kikkers 1

53
-
69

24-11-2018 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

Risne Stars 1

49
-
20

24-11-2018 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Uitsmijters 2

34
-
63

24-11-2018 - 14:45 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

Amical 2

92
-
23

30-11-2018 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

S.V.Z.W. 2

35
-
39

30-11-2018 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Arriba 1

34
-
61

01-12-2018 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

67
-
51

01-12-2018 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

SV Twello 1

61
-
29

07-12-2018 - 20:45 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

Arriba 1

39
-
54

07-12-2018 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Amical 2

71
-
45

08-12-2018 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Risne Stars 1

65
-
33

08-12-2018 - 18:45 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Kikkers 1

30
-
58

14-12-2018 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

SV Twello 1

55
-
28

14-12-2018 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Uitsmijters 2

27
-
80

15-12-2018 - 21:00 uur

Arriba 1

vs.

Peatminers 1

101
-
67

15-12-2018 - 14:30 uur

Kikkers 1

vs.

S.V.Z.W. 1

47
-
41

31-12-2018 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Uitsmijters 2

0
-
20

11-01-2019 - 20:45 uur

Amical 2

vs.

S.V.Z.W. 2

24
-
32

12-01-2019 - 11:45 uur

Peatminers 1

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

42
-
65

12-01-2019 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

Uitsmijters 2

41
-
48

19-01-2019 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

Peatminers 1

46
-
45

19-01-2019 - 17:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Arriba 1

21
-
52

19-01-2019 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Amical 2

20
-
0

25-01-2019 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

S.V.Z.W. 2

58
-
40

25-01-2019 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Uitsmijters 2

20
-
75

26-01-2019 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

Risne Stars 1

70
-
31

26-01-2019 - 14:45 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

SV Twello 1

65
-
33

26-01-2019 - 21:00 uur

Arriba 1

vs.

S.V.Z.W. 1

70
-
41

02-02-2019 - 18:15 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

SV Twello 1

38
-
45

02-02-2019 - 20:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Peatminers 1

63
-
60

02-02-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Arriba 1

54
-
44

08-02-2019 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Risne Stars 1

28
-
35

08-02-2019 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Uitsmijters 2

71
-
20

09-02-2019 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

S.V.Z.W. 1

29
-
40

09-02-2019 - 19:30 uur

Kikkers 1

vs.

Arriba 1

50
-
61

15-02-2019 - 20:45 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

S.V.Z.W. 2

37
-
26

15-02-2019 - 19:30 uur

Risne Stars 1

vs.

Kikkers 1

24
-
50

23-02-2019 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Kikkers 1

35
-
54

02-03-2019 - 19:00 uur

Arriba 1

vs.

S.V.Z.W. 2

126
-
20

02-03-2019 - 17:30 uur

Kikkers 1

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

63
-
46

08-03-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Arriba 1

20
-
77

09-03-2019 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

S.V.Z.W. 2

33
-
46

09-03-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

SV Twello 1

57
-
24

09-03-2019 - 17:30 uur

Kikkers 1

vs.

Amical 2

64
-
56

16-03-2019 - 19:30 uur

Peatminers 1

vs.

Risne Stars 1

69
-
25

16-03-2019 - 19:00 uur

Arriba 1

vs.

Kikkers 1

70
-
40

16-03-2019 - 20:45 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

S.V.Z.W. 1

39
-
52

22-03-2019 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

47
-
71

23-03-2019 - 19:15 uur

Kikkers 1

vs.

Peatminers 1

52
-
59

23-03-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

S.V.Z.W. 1

49
-
27

29-03-2019 - 19:00 uur

Arriba 1

vs.

Amical 2

94
-
20

30-03-2019 - 18:45 uur

S.V.Z.W. 2

vs.

Risne Stars 1

58
-
46

30-03-2019 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

Kikkers 1

44
-
49

30-03-2019 - 16:30 uur

Landstede Basketbal ZAC 2

vs.

Uitsmijters 2

24
-
57

05-04-2019 - 21:00 uur

Amical 2

vs.

Peatminers 1

31
-
44

05-04-2019 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

S.V.Z.W. 1

19
-
60

06-04-2019 - 20:30 uur

Kikkers 1

vs.

S.V.Z.W. 2

57
-
33

06-04-2019 - 21:00 uur

Arriba 1

vs.

Landstede Basketbal ZAC 2

64
-
41

12-04-2019 - 20:45 uur

Peatminers 1

vs.

Arriba 1

43
-
68

13-04-2019 - 14:45 uur

Uitsmijters 2

vs.

Risne Stars 1

70
-
26

13-04-2019 - 16:30 uur

SV Twello 1

vs.

Amical 2

43
-
39

20-04-2019 - 21:00 uur

Arriba 1

vs.

SV Twello 1

62
-
29

03-05-2019 - 19:15 uur

Amical 2

vs.

S.V.Z.W. 1

22
-
42
Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×