Dames 1

Jolien • Judith • Ruth • Marij • Sylvia • Gérita • Ellis • Astrid • Mieke • Janine • Anoek

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Jeroen Beverdam
Coach: Jeroen Beverdam

Trainingstijden:
Woensdag - 19.30 - 21.00 uur, Sporthal Het Noordbroek

#TeamPGDS
#1 Orca's 2 8 4 141
#2 Basketiers '71 1 6 4 59
#3 Arnhem Eagles 1 6 4 51
#4 Hanze Stars 1 6 4 31
#5 Trajanum 2 4 3 81
#6 V.U.A.S. 1 2 3 -2
#7 SV Twello - Isala 1 2 3 -19
#8 WSV 1 2 3 -45
#9 Orca's(*) 3 2 4 -51
#10 Landstede Basketbal ZAC 2 2 4 -63
#11 Rebound '73 1 2 4 -51
#12 BCE'78 1 0 4 -132

Meet the team

De spelers

#4 - Center

Jolien Harbers

#5 - Center

Judith van der Velde

#6 - Guard

Ruth Manusama

#7 - Guard

Marij Aalvink

#8 - Forward

Sylvia Linneman

#9 - Guard

Gérita Averesch

#10 - Center

Ellis Huiskes

#11 - Forward

Astrid Mulders

#12 - Forward

Mieke ten Dam

#14 - Forward

Janine Polman

#15 - Center

Anoek Pattiasina

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

DatumThuisUitUitslag
12-09-2020S.V.Z.W. VSE 1Landstede Basketbal ZAC,(TR) VSE 248 - 31
18-09-2020V.U.A.S.,(TR) VSE 1S.V.Z.W. VSE 145 - 38
26-09-2020S.V.Z.W. VSE 1The Valley Bucketeers VSE 254 - 56
10-10-2020S.V.Z.W. VSE 1Risne Stars VSE 161 - 38

Poule uitslagen

Benieuwd naar de uitslagen of het wedstrijdschema van andere teams in de poule? Bekijk de lijst hieronder en filter eventueel op team om specifieke wedstrijden en uitslagen te bekijken.

17-09-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Arnhem Eagles 1

39
-
38

18-09-2021 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Hanze Stars 1

14
-
48

18-09-2021 - 15:15 uur

Basketiers '71 1

vs.

SV Twello - Isala 1

71
-
37

18-09-2021 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

Orca's 2

25
-
82

18-09-2021 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

Rebound '73 1

33
-
23

25-09-2021 - 14:00 uur

Trajanum 2

vs.

BCE'78 1

73
-
24

25-09-2021 - 14:15 uur

Hanze Stars 1

vs.

WSV 1

29
-
21

25-09-2021 - 16:00 uur

Orca's 2

vs.

Basketiers '71 1

53
-
39

25-09-2021 - 17:00 uur

Rebound '73 1

vs.

V.U.A.S. 1

48
-
29

25-09-2021 - 18:00 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Landstede Basketbal 2

54
-
31

25-09-2021 - 18:00 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

Orca's(*) 3

20
-
0

01-10-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Orca's 2

41
-
62

02-10-2021 - 14:00 uur

Basketiers '71 1

vs.

Hanze Stars 1

67
-
36

02-10-2021 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

V.U.A.S. 1

28
-
57

02-10-2021 - 18:00 uur

Rebound '73 1

vs.

Arnhem Eagles 1

39
-
59

02-10-2021 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

SV Twello - Isala 1

39
-
31

08-10-2021 - 19:00 uur

Orca's 2

vs.

Orca's(*) 3

62
-
13

08-10-2021 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Arnhem Eagles 1

39
-
51

09-10-2021 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

WSV 1

32
-
52

09-10-2021 - 16:00 uur

Hanze Stars 1

vs.

Landstede Basketbal 2

De Mene

09-10-2021 - 16:00 uur

Trajanum 2

vs.

Basketiers '71 1

59
-
67

09-10-2021 - 16:00 uur

Hanze Stars 1

vs.

Landstede Basketbal 2

20
-
0

16-10-2021 - 20:00 uur

Rebound '73 1

vs.

Trajanum 2

28
-
68

30-10-2021 - 15:15 uur

Basketiers '71 1

vs.

BCE'78 1

Heerenmaten

30-10-2021 - 16:00 uur

WSV 1

vs.

V.U.A.S. 1

WSV Sporthal

30-10-2021 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

Hanze Stars 1

Sporthal de Vlechttuinen

30-10-2021 - 18:15 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

SV Twello - Isala 1

MFC de Omnibus

30-10-2021 - 19:00 uur

Rebound '73 1

vs.

Orca's 2

Stadsweiden

30-10-2021 - 20:45 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Trajanum 2

Topsporthal Centre Court

05-11-2021 - 19:30 uur

Orca's 2

vs.

Arnhem Eagles 1

Sporthal de Vlechttuinen

05-11-2021 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

SV Twello - Isala 1

Sporthal 't Dok

06-11-2021 - 12:15 uur

Trajanum 2

vs.

Orca's(*) 3

Gymnasion Hal A

06-11-2021 - 14:15 uur

Hanze Stars 1

vs.

Rebound '73 1

De Mene

06-11-2021 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Landstede Basketbal 2

De Peppel

06-11-2021 - 16:00 uur

WSV 1

vs.

Basketiers '71 1

WSV Sporthal

12-11-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

WSV 1

Het Victorium

13-11-2021 - 16:30 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

Hanze Stars 1

MFC de Omnibus

13-11-2021 - 18:00 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Orca's 2

De Kroon

13-11-2021 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

BCE'78 1

Sporthal de Vlechttuinen

13-11-2021 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Trajanum 2

De Beurs

19-11-2021 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Orca's 2

Sporthal 't Dok

20-11-2021 - 13:45 uur

Hanze Stars 1

vs.

SV Twello - Isala 1

De Mene

20-11-2021 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Rebound '73 1

De Peppel

20-11-2021 - 18:00 uur

Basketiers '71 1

vs.

Landstede Basketbal 2

Heerenmaten

20-11-2021 - 20:00 uur

WSV 1

vs.

Orca's(*) 3

WSV Sporthal

21-11-2021 - 15:00 uur

Trajanum 2

vs.

Arnhem Eagles 1

Gymnasion Hal A

26-11-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

V.U.A.S. 1

Topsporthal Centre Court

03-12-2021 - 20:00 uur

Orca's 2

vs.

Hanze Stars 1

Sporthal de Vlechttuinen

03-12-2021 - 20:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

Basketiers '71 1

Sporthal de Vlechttuinen

04-12-2021 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Trajanum 2

Sporthal Zuiderlaan

04-12-2021 - 19:00 uur

Rebound '73 1

vs.

WSV 1

Stadsweiden

04-12-2021 - 20:15 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

BCE'78 1

MFC de Omnibus

10-12-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Orca's(*) 3

Topsporthal Centre Court

10-12-2021 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Hanze Stars 1

Sporthal 't Dok

11-12-2021 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

SV Twello - Isala 1

De Peppel

11-12-2021 - 17:30 uur

Basketiers '71 1

vs.

Rebound '73 1

Heerenmaten

11-12-2021 - 18:00 uur

Trajanum 2

vs.

Orca's 2

Gymnasion Hal A

11-12-2021 - 20:00 uur

WSV 1

vs.

Arnhem Eagles 1

WSV Sporthal

17-12-2021 - 19:30 uur

Orca's 2

vs.

BCE'78 1

Sporthal de Vlechttuinen

17-12-2021 - 19:30 uur

Orca's(*) 3

vs.

V.U.A.S. 1

Sporthal de Vlechttuinen

18-12-2021 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

WSV 1

Sporthal Zuiderlaan

18-12-2021 - 17:45 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

Basketiers '71 1

MFC de Omnibus

18-12-2021 - 17:45 uur

Hanze Stars 1

vs.

Trajanum 2

De Mene

18-12-2021 - 19:00 uur

Rebound '73 1

vs.

Landstede Basketbal 2

Stadsweiden

08-01-2022 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Trajanum 2

De Peppel

14-01-2022 - 20:00 uur

Orca's 2

vs.

WSV 1

Sporthal de Vlechttuinen

15-01-2022 - 14:00 uur

Trajanum 2

vs.

V.U.A.S. 1

Gymnasion Hal A

15-01-2022 - 14:15 uur

Hanze Stars 1

vs.

BCE'78 1

De Mene

15-01-2022 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Basketiers '71 1

Sporthal Zuiderlaan

15-01-2022 - 16:00 uur

Rebound '73 1

vs.

Orca's(*) 3

Stadsweiden

15-01-2022 - 18:00 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

Landstede Basketbal 2

MFC de Omnibus

21-01-2022 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

SV Twello - Isala 1

Topsporthal Centre Court

21-01-2022 - 19:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Rebound '73 1

De Beurs

22-01-2022 - 17:30 uur

Basketiers '71 1

vs.

Orca's 2

Heerenmaten

22-01-2022 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

Arnhem Eagles 1

Sporthal de Vlechttuinen

22-01-2022 - 20:00 uur

WSV 1

vs.

Hanze Stars 1

WSV Sporthal

28-01-2022 - 20:00 uur

Orca's 2

vs.

Landstede Basketbal 2

Sporthal de Vlechttuinen

28-01-2022 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

BCE'78 1

Sporthal 't Dok

29-01-2022 - 14:15 uur

Hanze Stars 1

vs.

Basketiers '71 1

De Mene

29-01-2022 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Orca's(*) 3

Sporthal Zuiderlaan

29-01-2022 - 15:00 uur

Trajanum 2

vs.

WSV 1

Gymnasion Hal A

29-01-2022 - 17:15 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

Rebound '73 1

MFC de Omnibus

04-02-2022 - 20:45 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Hanze Stars 1

Topsporthal Centre Court

05-02-2022 - 15:30 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

V.U.A.S. 1

MFC de Omnibus

05-02-2022 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

Orca's 2

Sporthal de Vlechttuinen

05-02-2022 - 18:15 uur

Basketiers '71 1

vs.

Trajanum 2

Heerenmaten

05-02-2022 - 19:00 uur

Rebound '73 1

vs.

SV Twello - Isala 1

Stadsweiden

05-02-2022 - 20:00 uur

WSV 1

vs.

BCE'78 1

WSV Sporthal

11-02-2022 - 20:00 uur

Orca's 2

vs.

Rebound '73 1

Sporthal de Vlechttuinen

11-02-2022 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

WSV 1

Sporthal 't Dok

12-02-2022 - 12:00 uur

Trajanum 2

vs.

Landstede Basketbal 2

Gymnasion Hal B

12-02-2022 - 14:15 uur

Hanze Stars 1

vs.

Orca's(*) 3

De Mene

12-02-2022 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Basketiers '71 1

De Peppel

12-02-2022 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Arnhem Eagles 1

Sporthal Zuiderlaan

18-02-2022 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

BCE'78 1

Topsporthal Centre Court

19-02-2022 - 15:45 uur

Basketiers '71 1

vs.

WSV 1

Heerenmaten

19-02-2022 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

Trajanum 2

Sporthal de Vlechttuinen

19-02-2022 - 20:00 uur

Rebound '73 1

vs.

Hanze Stars 1

Stadsweiden

19-02-2022 - 20:15 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

Orca's 2

MFC de Omnibus

26-02-2022 - 14:00 uur

Trajanum 2

vs.

Rebound '73 1

Gymnasion Hal A

26-02-2022 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Rebound '73 1

Sporthal Zuiderlaan

05-03-2022 - 15:45 uur

Basketiers '71 1

vs.

V.U.A.S. 1

Heerenmaten

05-03-2022 - 19:00 uur

WSV 1

vs.

Trajanum 2

WSV Sporthal

11-03-2022 - 20:00 uur

Orca's 2

vs.

SV Twello - Isala 1

Sporthal de Vlechttuinen

11-03-2022 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Basketiers '71 1

Sporthal 't Dok

12-03-2022 - 14:15 uur

Hanze Stars 1

vs.

Arnhem Eagles 1

De Mene

12-03-2022 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Orca's(*) 3

De Peppel

12-03-2022 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

Landstede Basketbal 2

WSV Sporthal

18-03-2022 - 19:00 uur

Orca's 2

vs.

V.U.A.S. 1

Sporthal de Vlechttuinen

18-03-2022 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Basketiers '71 1

Topsporthal Centre Court

19-03-2022 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

Hanze Stars 1

Sporthal Zuiderlaan

19-03-2022 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

WSV 1

Sporthal de Vlechttuinen

19-03-2022 - 18:15 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

Trajanum 2

MFC de Omnibus

19-03-2022 - 20:00 uur

Rebound '73 1

vs.

BCE'78 1

Stadsweiden

25-03-2022 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Landstede Basketbal 2

Sporthal 't Dok

26-03-2022 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Arnhem Eagles 1

De Peppel

26-03-2022 - 16:00 uur

Hanze Stars 1

vs.

Orca's 2

De Mene

26-03-2022 - 17:30 uur

Basketiers '71 1

vs.

Orca's(*) 3

Heerenmaten

26-03-2022 - 20:00 uur

WSV 1

vs.

Rebound '73 1

WSV Sporthal

27-03-2022 - 12:00 uur

Trajanum 2

vs.

SV Twello - Isala 1

Gymnasion Hal A

02-04-2022 - 14:15 uur

Hanze Stars 1

vs.

V.U.A.S. 1

De Mene

02-04-2022 - 14:45 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

BCE'78 1

Sporthal Zuiderlaan

02-04-2022 - 18:00 uur

Arnhem Eagles 1

vs.

WSV 1

MFC de Omnibus

02-04-2022 - 18:00 uur

Orca's(*) 3

vs.

Landstede Basketbal 2

Sporthal de Vlechttuinen

02-04-2022 - 18:00 uur

Orca's 2

vs.

Trajanum 2

Sporthal de Vlechttuinen

02-04-2022 - 20:00 uur

Rebound '73 1

vs.

Basketiers '71 1

Stadsweiden

08-04-2022 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Rebound '73 1

Topsporthal Centre Court

08-04-2022 - 20:45 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Orca's(*) 3

Sporthal 't Dok

09-04-2022 - 14:00 uur

Trajanum 2

vs.

Hanze Stars 1

Gymnasion Hal A

09-04-2022 - 14:15 uur

BCE'78 1

vs.

Orca's 2

De Peppel

09-04-2022 - 17:30 uur

Basketiers '71 1

vs.

Arnhem Eagles 1

Heerenmaten

09-04-2022 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

SV Twello - Isala 1

WSV Sporthal

23-04-2022 - 14:30 uur

SV Twello - Isala 1

vs.

V.U.A.S. 1

Sporthal Zuiderlaan

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×