Dames 1

Jolien • Judith • Ruth • Marij • Sylvia • Gérita • Ellis • Astrid • Mieke • Janine • Anoek

Algemene gegevens

Teaminformatie

Trainer: Jeroen Beverdam
Coach: Jeroen Beverdam

Trainingstijden:
Woensdag - 19.30 - 21.00 uur, Sporthal Het Noordbroek

#TeamPGDS
#1 Valley Bucketeers 2 4 2 20
#2 V.U.A.S. 1 4 2 14
#3 Jolly Jumpers 3 4 3 63
#4 WSV 1 4 3 37
#5 S.V.Z.W. 1 4 4 31
#6 SV Twello/ Isala 1 2 2 23
#7 Landstede Basketbal ZAC 2 2 3 -36
#8 Arriba 2 0 2 -61
#9 Risne Stars 1 0 3 -91

Meet the team

De spelers

#4 - Center

Jolien Harbers

#5 - Center

Judith van der Velde

#6 - Guard

Ruth Manusama

#7 - Guard

Marij Aalvink

#8 - Forward

Sylvia Linneman

#9 - Guard

Gérita Averesch

#10 - Center

Ellis Huiskes

#11 - Forward

Astrid Mulders

#12 - Forward

Mieke ten Dam

#14 - Forward

Janine Polman

#15 - Center

Anoek Pattiasina

Alle uitslagen

Het wedstrijdschema

DatumThuisUitUitslag
12-09-2020S.V.Z.W. VSE 1Landstede Basketbal ZAC VSE 248 - 31
18-09-2020V.U.A.S. VSE 1S.V.Z.W. VSE 145 - 38
26-09-2020S.V.Z.W. VSE 1The Valley Bucketeers VSE 254 - 56
10-10-2020S.V.Z.W. VSE 1Risne Stars VSE 161 - 38
08-01-2021Landstede Basketbal ZAC VSE 2S.V.Z.W. VSE 10 - 0
16-01-2021S.V.Z.W. VSE 1V.U.A.S. VSE 10 - 0
23-01-2021The Valley Bucketeers VSE 2S.V.Z.W. VSE 10 - 0
05-02-2021Risne Stars VSE 1S.V.Z.W. VSE 10 - 0
13-02-2021S.V.Z.W. VSE 1D.B.V. Arriba VSE 20 - 0
06-03-2021WSV VSE 1S.V.Z.W. VSE 10 - 0
20-03-2021Jolly Jumpers VSE 3S.V.Z.W. VSE 10 - 0
10-04-2021S.V.Z.W. VSE 1SV Twello/ Isala VSE 10 - 0
30-06-2021D.B.V. Arriba VSE 2S.V.Z.W. VSE 10 - 0
30-06-2021SV Twello/ Isala VSE 1S.V.Z.W. VSE 10 - 0
30-06-2021S.V.Z.W. VSE 1WSV VSE 10 - 0
30-06-2021S.V.Z.W. VSE 1Jolly Jumpers VSE 30 - 0

Poule uitslagen

Benieuwd naar de uitslagen of het wedstrijdschema van andere teams in de poule? Bekijk de lijst hieronder en filter eventueel op team om specifieke wedstrijden en uitslagen te bekijken.

12-09-2020 - 16:00 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

Risne Stars 1

70
-
45

12-09-2020 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

Valley Bucketeers 2

29
-
47

12-09-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Landstede Basketbal 2

48
-
31

18-09-2020 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

S.V.Z.W. 1

45
-
38

26-09-2020 - 16:30 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

Landstede Basketbal 2

67
-
37

26-09-2020 - 17:00 uur

Arriba 2

vs.

Jolly Jumpers 3

32
-
81

26-09-2020 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

Risne Stars 1

65
-
22

26-09-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Valley Bucketeers 2

54
-
56

02-10-2020 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

SV Twello/ Isala 1

47
-
40

03-10-2020 - 19:00 uur

Arriba 2

vs.

WSV 1

31
-
43

03-10-2020 - 20:45 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

Landstede Basketbal 2

27
-
38

10-10-2020 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Risne Stars 1

61
-
38

08-01-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Topsporthal Centre Court

08-01-2021 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

WSV 1

Het Ravijn

08-01-2021 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

Jolly Jumpers 3

Reggehal

16-01-2021 - 16:00 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

SV Twello/ Isala 1

Sportcomplex De Vlaskoel

16-01-2021 - 17:00 uur

Arriba 2

vs.

Risne Stars 1

UT Sporthal A/1

16-01-2021 - 20:45 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

V.U.A.S. 1

'n Dikken

22-01-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

SV Twello/ Isala 1

Topsporthal Centre Court

22-01-2021 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

WSV 1

Reggehal

23-01-2021 - 19:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

S.V.Z.W. 1

Het Ravijn

23-01-2021 - 20:45 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

Arriba 2

Sportcomplex De Vlaskoel

30-01-2021 - 14:45 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

V.U.A.S. 1

Sporthal Zuiderlaan

30-01-2021 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

Arriba 2

WSV Sporthal

05-02-2021 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

SV Twello/ Isala 1

Het Ravijn

05-02-2021 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

S.V.Z.W. 1

Reggehal

05-02-2021 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Landstede Basketbal 2

Sporthal 't Dok

06-02-2021 - 20:45 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

WSV 1

Sportcomplex De Vlaskoel

13-02-2021 - 20:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Arriba 2

'n Dikken

19-02-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Jolly Jumpers 3

Topsporthal Centre Court

26-02-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Valley Bucketeers 2

Topsporthal Centre Court

26-02-2021 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Jolly Jumpers 3

Sporthal 't Dok

05-03-2021 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

SV Twello/ Isala 1

Reggehal

05-03-2021 - 21:00 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

V.U.A.S. 1

Het Ravijn

06-03-2021 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

S.V.Z.W. 1

WSV Sporthal

12-03-2021 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Jolly Jumpers 3

Het Ravijn

12-03-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Risne Stars 1

Topsporthal Centre Court

13-03-2021 - 14:45 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

Arriba 2

Sporthal Zuiderlaan

19-03-2021 - 20:45 uur

Risne Stars 1

vs.

V.U.A.S. 1

Reggehal

20-03-2021 - 13:00 uur

Arriba 2

vs.

Landstede Basketbal 2

UT Sporthal B/2

20-03-2021 - 16:00 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

S.V.Z.W. 1

Sportcomplex De Vlaskoel

20-03-2021 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

SV Twello/ Isala 1

WSV Sporthal

26-03-2021 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Risne Stars 1

Het Ravijn

26-03-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

WSV 1

Topsporthal Centre Court

26-03-2021 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Arriba 2

Sporthal 't Dok

10-04-2021 - 17:00 uur

Arriba 2

vs.

Valley Bucketeers 2

UT Sporthal A/1

10-04-2021 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

V.U.A.S. 1

WSV Sporthal

10-04-2021 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

SV Twello/ Isala 1

'n Dikken

17-04-2021 - 19:00 uur

Arriba 2

vs.

V.U.A.S. 1

UT Sporthal A/1

30-06-2021 - 15:00 uur

Arriba 2

vs.

S.V.Z.W. 1

UT Sporthal A/1

30-06-2021 - 16:00 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

V.U.A.S. 1

Sportcomplex De Vlaskoel

30-06-2021 - 16:00 uur

Jolly Jumpers 3

vs.

Valley Bucketeers 2

Sportcomplex De Vlaskoel

30-06-2021 - 16:00 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

S.V.Z.W. 1

De Kroon

30-06-2021 - 16:00 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

Risne Stars 1

De Kroon

30-06-2021 - 16:01 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

Jolly Jumpers 3

De Kroon

30-06-2021 - 16:30 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

WSV 1

Sporthal Zuiderlaan

30-06-2021 - 16:30 uur

SV Twello/ Isala 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Sporthal Zuiderlaan

30-06-2021 - 17:00 uur

Arriba 2

vs.

SV Twello/ Isala 1

UT Sporthal B/2

30-06-2021 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

Jolly Jumpers 3

WSV Sporthal

30-06-2021 - 18:00 uur

WSV 1

vs.

Landstede Basketbal 2

WSV Sporthal

30-06-2021 - 18:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Landstede Basketbal 2

Het Ravijn

30-06-2021 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Landstede Basketbal 2

Reggehal

30-06-2021 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Reggehal

30-06-2021 - 19:00 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

Arriba 2

Topsporthal Centre Court

30-06-2021 - 19:00 uur

Risne Stars 1

vs.

Arriba 2

Reggehal

30-06-2021 - 19:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

WSV 1

'n Dikken

30-06-2021 - 19:30 uur

Valley Bucketeers 2

vs.

Arriba 2

Het Ravijn

30-06-2021 - 20:15 uur

S.V.Z.W. 1

vs.

Jolly Jumpers 3

'n Dikken

30-06-2021 - 20:45 uur

Landstede Basketbal 2

vs.

V.U.A.S. 1

Topsporthal Centre Court

30-06-2021 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Risne Stars 1

Sporthal 't Dok

30-06-2021 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

WSV 1

Sporthal 't Dok

30-06-2021 - 21:00 uur

V.U.A.S. 1

vs.

Valley Bucketeers 2

Sporthal 't Dok

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×