Heren 1

Trainer(s):
Kevin Grevink

Coach(es):
Kevin Grevink & Benjamin Pattiasina

Competitie:
Herensenioren afdeling 2e klasse E (OHS2E)

Trainingstijden:
Maandag: 19:30 - 21:00 uur - Sporthal 'n Dikken
Donderdag: 18:00 - 19:15 uur - Sporthal Het Noordbroek

Stuur een e-mail Word lid Bekijk statistieken

Of neem telefonisch contact op met de hoofdtrainer: 06 303 21 662

Heren 1

De spelers

Daniel Pattiasina

Rugnummer: #4

Positie: Center

Benjamin Pattiasina

Rugnummer: #5

Positie: Forward

Sander ten Dam

Rugnummer: #6

Positie: Guard

Chris Ketelaar

Rugnummer: #7

Positie: Forward

Vilmar van Oosterwijk

Rugnummer: #8

Positie: Forward

Christiaan ten Berge

Rugnummer: #9

Positie: Forward

Jan Nijkamp

Rugnummer: #10

Positie: Center

Sander Kiewiet

Rugnummer: #11

Positie: Forward

Niek Tiehuis

Rugnummer: #12

Positie: Forward

Laurens Veen

Rugnummer: #13

Positie: Center

Steven Aalvink

Rugnummer: #14

Positie: Forward

Matthijs Nieuwerth

Rugnummer: #15

Positie: Guard

Maarten Berkhof

Rugnummer: #91

Positie: Center

Standen

Nr.
Team
Punten Gespeeld Score Saldo
#1
B.V. Isala Mannen Senioren 1
12 7 504 - 404 100
#2
Uitsmijters Mannen Senioren 2
10 6 386 - 322 64
#3
Twente Buzzards Mannen Senioren 2
10 7 478 - 407 71
#4
WSV Mannen Senioren 2
8 5 319 - 262 57
#5
The Valley Bucketeers Mannen Senioren 2
6 5 362 - 335 27
#6
Peatminers Mannen Senioren 1
6 7 462 - 472 -10
#7
TONEGO '65 Mannen Senioren 1
4 5 269 - 282 -13
#8
The Jugglers Mannen Senioren 3
4 6 342 - 329 13
#9
S.V.Z.W. Mannen Senioren 1
4 7 412 - 488 -76
#10
D.B.V. Arriba Mannen Senioren 2
4 7 365 - 417 -52
#11
Amical Mannen Senioren 2
0 6 293 - 474 -181

Wedstrijdschema

16-09-2017 17:15
28-218
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
52
B.V. Isala 1
98
23-09-2017 18:00
28-383
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
79
S.V.Z.W. 1
50
30-09-2017 20:50
28-301
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
58
Twente Buzzards 2
62
07-10-2017 21:15
28-137
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
40
S.V.Z.W. 1
49
28-10-2017 17:15
28-469
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
87
Peatminers 1
81
04-11-2017 14:00
28-276
WSV Sporthal
WSV 2
68
S.V.Z.W. 1
63
11-11-2017 17:15
28-451
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
53
The Valley Bucketeers 2
60
17-11-2017 21:00
28-304
Diekmanhal
Amical 2
0
S.V.Z.W. 1
0
09-12-2017 19:45
28-432
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
The Jugglers 3
0
15-12-2017 20:00
28-360
De Els
TONEGO '65 1
0
S.V.Z.W. 1
0
13-01-2018 16:00
28-145
De Kroon
B.V. Isala 1
0
S.V.Z.W. 1
0
20-01-2018 17:45
28-387
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
Uitsmijters 2
0
27-01-2018 18:30
28-227
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
S.V.Z.W. 1
0
03-02-2018 17:45
28-214
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
D.B.V. Arriba 2
0
17-02-2018 18:30
28-314
De Stamper
Peatminers 1
0
S.V.Z.W. 1
0
10-03-2018 17:45
28-197
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
WSV 2
0
16-03-2018 21:00
28-228
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
0
S.V.Z.W. 1
0
24-03-2018 17:15
28-446
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
Amical 2
0
14-04-2018 14:30
28-283
Deppenbroek
The Jugglers 3
0
S.V.Z.W. 1
0
21-04-2018 17:15
28-447
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
TONEGO '65 1
0

Poule uitslagen

15-09-2017 21:00
28-140
Diekmanhal
Amical 2
45
Uitsmijters 2
74
15-09-2017 21:00
28-152
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
64
Twente Buzzards 2
72
16-09-2017 17:15
28-218
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
52
B.V. Isala 1
98
16-09-2017 18:00
28-287
WSV Sporthal
WSV 2
71
D.B.V. Arriba 2
34
23-09-2017 18:30
28-138
Hasseleres
Twente Buzzards 2
95
Amical 2
35
23-09-2017 18:00
28-295
De Kroon
B.V. Isala 1
77
The Jugglers 3
68
23-09-2017 20:15
28-322
De Stamper
Peatminers 1
59
WSV 2
70
23-09-2017 21:15
28-349
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
67
The Valley Bucketeers 2
60
23-09-2017 18:00
28-383
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
79
S.V.Z.W. 1
50
29-09-2017 19:15
28-399
Diekmanhal
Amical 2
47
D.B.V. Arriba 2
69
29-09-2017 21:00
28-402
De Els
TONEGO '65 1
65
B.V. Isala 1
60
30-09-2017 20:50
28-301
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
58
Twente Buzzards 2
62
30-09-2017 18:30
28-475
Deppenbroek
The Jugglers 3
49
Uitsmijters 2
51
30-09-2017 21:00
28-495
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
96
Peatminers 1
81
07-10-2017 21:15
28-137
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
40
S.V.Z.W. 1
49
07-10-2017 18:30
28-166
Hasseleres
Twente Buzzards 2
56
The Jugglers 3
47
07-10-2017 18:00
28-289
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
59
TONEGO '65 1
41
07-10-2017 14:00
28-311
WSV Sporthal
WSV 2
0
The Valley Bucketeers 2
0
07-10-2017 20:00
28-486
De Stamper
Peatminers 1
75
Amical 2
52
14-10-2017 18:00
28-134
De Kroon
B.V. Isala 1
66
Peatminers 1
60
27-10-2017 21:00
28-347
De Els
TONEGO '65 1
58
Twente Buzzards 2
60
27-10-2017 21:00
28-476
Diekmanhal
Amical 2
52
WSV 2
79
28-10-2017 20:30
28-435
Deppenbroek
The Jugglers 3
70
D.B.V. Arriba 2
59
28-10-2017 17:15
28-469
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
87
Peatminers 1
81
28-10-2017 18:00
28-497
De Kroon
B.V. Isala 1
71
Uitsmijters 2
48
03-11-2017 21:00
28-292
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
82
Amical 2
62
04-11-2017 21:15
28-265
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
52
TONEGO '65 1
58
04-11-2017 14:00
28-276
WSV Sporthal
WSV 2
68
S.V.Z.W. 1
63
04-11-2017 18:30
28-312
Hasseleres
Twente Buzzards 2
67
B.V. Isala 1
70
04-11-2017 20:30
28-332
De Stamper
Peatminers 1
55
The Jugglers 3
54
10-11-2017 21:00
28-348
De Els
TONEGO '65 1
47
Peatminers 1
51
11-11-2017 14:30
28-320
Deppenbroek
The Jugglers 3
54
WSV 2
31
11-11-2017 18:00
28-365
De Kroon
B.V. Isala 1
62
D.B.V. Arriba 2
44
11-11-2017 16:00
28-431
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
75
Twente Buzzards 2
66
11-11-2017 17:15
28-451
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
53
The Valley Bucketeers 2
60
17-11-2017 21:00
28-304
Diekmanhal
Amical 2
0
S.V.Z.W. 1
0
17-11-2017 21:00
28-437
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
0
The Jugglers 3
0
18-11-2017 18:30
28-235
De Stamper
Peatminers 1
0
B.V. Isala 1
0
18-11-2017 14:00
28-344
WSV Sporthal
WSV 2
0
TONEGO '65 1
0
18-11-2017 21:15
28-381
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
0
Uitsmijters 2
0
01-12-2017 21:00
28-433
De Els
TONEGO '65 1
0
The Valley Bucketeers 2
0
02-12-2017 16:30
28-250
Deppenbroek
The Jugglers 3
0
Amical 2
0
02-12-2017 18:00
28-300
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
0
Peatminers 1
0
02-12-2017 18:00
28-412
De Kroon
B.V. Isala 1
0
WSV 2
0
02-12-2017 18:30
28-500
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
D.B.V. Arriba 2
0
08-12-2017 21:00
28-167
Diekmanhal
Amical 2
0
TONEGO '65 1
0
09-12-2017 14:00
28-221
WSV Sporthal
WSV 2
0
Uitsmijters 2
0
09-12-2017 21:00
28-234
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
0
B.V. Isala 1
0
09-12-2017 19:45
28-432
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
The Jugglers 3
0
09-12-2017 18:30
28-482
De Stamper
Peatminers 1
0
Twente Buzzards 2
0
15-12-2017 20:30
28-248
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
WSV 2
0
15-12-2017 20:00
28-360
De Els
TONEGO '65 1
0
S.V.Z.W. 1
0
16-12-2017 18:00
28-182
De Kroon
B.V. Isala 1
0
Amical 2
0
16-12-2017 18:00
28-315
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
0
The Valley Bucketeers 2
0
16-12-2017 21:15
28-327
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
0
Peatminers 1
0
12-01-2018 20:00
28-411
De Els
TONEGO '65 1
0
The Jugglers 3
0
13-01-2018 16:00
28-145
De Kroon
B.V. Isala 1
0
S.V.Z.W. 1
0
13-01-2018 19:15
28-222
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
0
WSV 2
0
13-01-2018 16:30
28-297
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
The Valley Bucketeers 2
0
13-01-2018 14:15
28-321
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
0
Amical 2
0
19-01-2018 21:00
28-294
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
0
D.B.V. Arriba 2
0
19-01-2018 21:00
28-471
Diekmanhal
Amical 2
0
Twente Buzzards 2
0
20-01-2018 12:00
28-336
WSV Sporthal
WSV 2
0
Peatminers 1
0
20-01-2018 14:30
28-340
Deppenbroek
The Jugglers 3
0
B.V. Isala 1
0
20-01-2018 17:45
28-387
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
Uitsmijters 2
0
27-01-2018 15:15
28-220
De Stamper
Peatminers 1
0
The Valley Bucketeers 2
0
27-01-2018 18:30
28-227
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
S.V.Z.W. 1
0
27-01-2018 16:00
28-296
De Kroon
B.V. Isala 1
0
TONEGO '65 1
0
27-01-2018 21:00
28-454
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
0
Amical 2
0
27-01-2018 16:00
28-464
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
0
The Jugglers 3
0
02-02-2018 21:00
28-195
De Els
TONEGO '65 1
0
Uitsmijters 2
0
02-02-2018 21:00
28-238
Diekmanhal
Amical 2
0
Peatminers 1
0
03-02-2018 17:45
28-214
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
D.B.V. Arriba 2
0
03-02-2018 21:00
28-477
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
0
WSV 2
0
03-02-2018 18:30
28-491
Deppenbroek
The Jugglers 3
0
Twente Buzzards 2
0
10-02-2018 18:00
28-425
De Kroon
B.V. Isala 1
0
Twente Buzzards 2
0
17-02-2018 16:00
28-143
WSV Sporthal
WSV 2
0
Amical 2
0
17-02-2018 21:15
28-226
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
0
The Jugglers 3
0
17-02-2018 18:30
28-314
De Stamper
Peatminers 1
0
S.V.Z.W. 1
0
17-02-2018 20:30
28-456
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
TONEGO '65 1
0
09-03-2018 21:00
28-465
Diekmanhal
Amical 2
0
The Valley Bucketeers 2
0
09-03-2018 21:00
28-499
De Els
TONEGO '65 1
0
D.B.V. Arriba 2
0
10-03-2018 17:45
28-197
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
WSV 2
0
10-03-2018 14:30
28-210
Deppenbroek
The Jugglers 3
0
Peatminers 1
0
16-03-2018 21:00
28-228
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
0
S.V.Z.W. 1
0
17-03-2018 18:30
28-150
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
Uitsmijters 2
0
17-03-2018 19:15
28-378
De Stamper
Peatminers 1
0
TONEGO '65 1
0
17-03-2018 14:00
28-384
WSV Sporthal
WSV 2
0
The Jugglers 3
0
17-03-2018 21:15
28-421
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
0
B.V. Isala 1
0
23-03-2018 21:00
28-261
De Els
TONEGO '65 1
0
WSV 2
0
24-03-2018 14:30
28-319
Deppenbroek
The Jugglers 3
0
The Valley Bucketeers 2
0
24-03-2018 18:00
28-416
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
0
D.B.V. Arriba 2
0
24-03-2018 17:15
28-446
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
Amical 2
0
06-04-2018 20:45
28-393
De Stamper
Peatminers 1
0
Uitsmijters 2
0
06-04-2018 19:15
28-409
Diekmanhal
Amical 2
0
The Jugglers 3
0
07-04-2018 19:00
28-207
UT Sporthal A/1
D.B.V. Arriba 2
0
Twente Buzzards 2
0
07-04-2018 12:00
28-268
WSV Sporthal
WSV 2
0
B.V. Isala 1
0
07-04-2018 21:00
28-481
De Voordam
The Valley Bucketeers 2
0
TONEGO '65 1
0
13-04-2018 21:00
28-398
De Els
TONEGO '65 1
0
Amical 2
0
14-04-2018 18:30
28-149
Hasseleres
Twente Buzzards 2
0
Peatminers 1
0
14-04-2018 18:00
28-223
De Kroon
B.V. Isala 1
0
The Valley Bucketeers 2
0
14-04-2018 18:00
28-249
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
0
WSV 2
0
14-04-2018 14:30
28-283
Deppenbroek
The Jugglers 3
0
S.V.Z.W. 1
0
20-04-2018 21:00
28-201
Het Ravijn
The Valley Bucketeers 2
0
Uitsmijters 2
0
20-04-2018 21:00
28-254
Diekmanhal
Amical 2
0
B.V. Isala 1
0
21-04-2018 14:00
28-302
WSV Sporthal
WSV 2
0
Twente Buzzards 2
0
21-04-2018 18:45
28-430
De Stamper
Peatminers 1
0
D.B.V. Arriba 2
0
21-04-2018 17:15
28-447
'n Dikken
S.V.Z.W. 1
0
TONEGO '65 1
0
28-04-2018 18:00
28-483
IISPA Breedtesporthal
Uitsmijters 2
0
B.V. Isala 1
0
Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×