Zesde plek voor de winterstop

Afgelopen weekend speelde Heren 1 thuis tegen Jolly Jumpers. Het was de laatste wedstrijd voor de winterstop. Tot nu toe had Heren 1 vier wedstrijden gewonnen en voor het eerste dit seizoen was het team zo goed als compleet en gebrand om hun vijfde zege binnen te slepen.

De wedstrijd ging gelijk op, maar de bezoekers hielden een kleine voorsprong vast. Bij rust stond het 42-45 in voordeel van Tubbergen. Het derde kwart kwam SVZW tot leven en wist een run te maken. Deze voorsprong werd het vierde kwart uitgebreid en niet meer weggegeven, waardoor Heren 1 na 10 wedstrijden op de zesde plek met 10 punten staat. Eindstand van de wedstrijd: 89-78

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×