Project 1) De introductie: Be a basketball star

Project 1) De introductie: Be a basketball star

Na de zomer 2014 zal het eerste project van SVZW Basketbal starten. Het project “Be a basketbal STAR” is een set  van basketbal introductielessen op de basisscholen, deze wordt binnenkort gestart in samenwerking met gemeente Wierden. “Oud International” Mathieu ten Dam gaat deze lessen samen met de vereniging geven op alle basisscholen binnen de gemeente Wierden.

 

We gaan ons bezig houden kinderen op een positieve manier te bereiken en in aanraking te laten komen met Basketbal. Dit wordt op een leuke manier gedaan waarbij naast het STAR-Principe (Sportiviteit, Teamwork, Acceptatie, Respect), FUNdamentele oefeningen worden toegepast. De spelvorm is 3 tegen 3 zodat iedereen actief bij het spel betrokken is, Voor SVZW Basketbal is dit de ideale manier om basketbal te promoten bij de jeugd.

 

Wil je meer van weten van “Be A BasketbalSTAR” neem dan contact op met onze projectmanager: Janine Olde Heuvelt 

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×