Hoofdtrainer zoekt assistent

Hoofdtrainer zoekt assistent

We zijn ontzettend tevreden met de aanstelling van oud international Mathieu ten Dam als hoofdtrainer van SVZW Basketbal. Hij traint dit seizoen zowel heren 1 als heren 2, daarnaast is hij de coach van heren 1.

 

Nu wil Mathieu heel graag trainers (m/v) opleiden, en zodoende is hij op zoek naar een assistent. Dat zou iemand kunnen zijn die in het begin de statistieken bij gaat houden en gaande weg steeds meer invloed gaat krijgen, zijn insteek is om die persoon volgend seizoen een eigen team te laten begeleiden.

Dus heb je wat tijd over om Mathieu te helpen, kom langs of meld je aan via de Technische Commissie. Wij zullen je van harte welkom heten bij deze fantastische club.

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×