Heren 2 houdt derde plek vast

Heren 2 speelde thuis tegen Eurosped Twente Basketbalveren Heren 2 uit Tubbergen, de nummer 3 tegen 4. Op papier leek het een spannende wedstrijd te worden maar de tegenstander kwam maar met 6 man, terwijl de bank van Heren 2 goed gevuld was met 9 man.

De strijd ging gelijk op tot 7-7. Inside ging het moeizaam maar door een paar heerlijke schoten vanachter de 3-punterslijn werd het verschil gemaakt.

Het eerste kwart eindigde in 23-13. Na het eerste kwart werd de defence wat strakker gezet waardoor de tegenstander maar 6 punten wist te scoren in het tweede kwart (39-19). Het derde kwart begon wat moeizaam en kwam laat op gang qua scores waardoor de mannen uit Tubbergen het kwart wisten te winnen (10-13) en de tussenstand 49-32 werd. Bij Heren 2 is er toen een knop omgegaan en werd nog een keer de verdediging strak gezet en begon de aanval mooi te lopen, waardoor het kwart ruim gewonnen werd (20-6).

Een wedstrijd die eindigde in 69-38 waardoor de 3e plaats iets steviger door komt te staan.

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×