En we zijn begonnen!

Deze week was de officiële opening van het seizoen, met op maandag het mixtoernooi en op woensdag de eerste trainingen. Het mixtoernooi was een groot succes. Ongeveer 50 man aan leden en introducés, verdeeld over zes teams, gingen met elkaar de strijd aan. De finale werd uiteindelijk gespeeld door de teams “Two for one special” en “The Ghetto HoopStars”. Two for one special won op het laatste moment nog met slechts één punt verschil en ging er met een taart vandoor. Naast de wedstrijdjes werden er ook nog vrije worp contest gehouden en een loterij. Het team “The MonStars” schoot de meeste vrije worpen raak en won dit onderdeel. De loterij kende ook een aantal gelukkige winnaars. Zoals je in de foto hierboven kan zien, is niet alleen een kinderhand gauw gevuld.

Op woensdag werd er weer voor het eerst in een lange tijd fanatiek getraind. Van 19:30 uur tot 21:00 uur trainen de dames samen met heren 4. Van 21:00 uur tot 22:30 uur trainen heren 1, 2 en 3. Ook bij de trainingen was er een grote opkomst. Hopelijk is dit een goed voorteken voor de rest van het seizoen.

Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×