Basketbalproject: Be a basketball STAR

Het eerste project van SVZW Basketbal is gestart in het seizoen 2014-2015. Het project “Be a basketbal STAR” is een set van basketbal introductielessen op de basisscholen, hierin zoeken we de samenwerking met Stichting De Welle en “Oud International” Mathieu ten Dam, die deze basketbal-lessen geven, SVZW geeft hierbij de ondersteuning, te denken aan assistent trainers, pr of andere ondersteuning.

We gaan ons bezig houden kinderen op een positieve manier te bereiken en in aanraking te laten komen met de basketbalsport. De lessen worden op een leuke manier gegeven, waarbij het STAR-Principe (Sportiviteit, Teamwork, Acceptatie, Respect) en de FUNdamentele oefeningen worden toegepast. Dit is een spelvorm van 3 tegen 3 zodat iedereen actief bij het spel betrokken is, Voor SVZW Basketbal is dit de ideale manier om basketbal te promoten bij de jeugd in Wierden. Wil je hier meer over weten, neem contact op met onze secretaris Matthijs Nieuwerth

STAR-logo-CMYK             stichting-de-welle-logo-website       JNE Services
Uw browser is niet meer van deze tijd!

Update uw browser om optimaal van deze website (en vele anderen) te genieten Nu updaten!

×